Mustafa Pektemek açıklaması – Fotomaç – 07 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  Mustafa Pektemek açıklaması

  Mustafa Pektemek açıklaması

  Dünkü maçta Demba Ba'nın ayağına basarak bileğini burkan Mustafa Pektemek hakkında açıklama geldi.

  kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, 2-1 galibiyetimizle sonuçlanan Partizan maçı sonrasında, sakatlığı bulunan futbolcuların son durumları hakkında BJK TV'ye şu açıklamayı yaptı:

  Mustafa Pektemek
  "Mustafa, dünkü maçta oyuna girdikten sonra bir pozisyonda şanssızlık yaşadı ve sakatlandı. Demba Ba'nın ayağına basarak ayak bileği burkuldu. Dün sporcumuzu Acıbadem Hastanesi'ne gönderdik. Orada MR'ı çekildi. Ayak bileği burkulmalarında yüzde 80 kemikleri bağlayan fibulotalar antere isimli bağ zarar görüyor. Mustafa'da da bu meydana geldi. İyi tarafı da kemikte herhangi bir sıkıntı yok. Yani kemikte kırık yok. Buradaki bağ sakatlıklarında 3 kategori var. 3. derecelerde komple kopuyor, geçen Sosa'da söylemiştik. 1. hafif yırtık, 2.'si orta derece oluyor. Mustafa'daki de orta olan ikinci derece yırtık var. Dokular hasar gördü. Gereken tedavimizi yapıyoruz ve en kısa sürede sporcumuzu takıma sıkıntısız geri vermek istiyoruz.

  Tolga Zengin
  Tolga'nın tedavisi devam ediyor. Durumu iyidir ve tedavisi istediğimiz şekilde ilerliyor.

  Gökhan Töre
  Gökhan Töre dünkü maçta bir pozisyonda yerde kalmıştı. Sol dizinde bir ağrısı oluştu. Ameliyatlı dizi sağ diziydi, o değil sol dizinde ağrısı var. Gereken testleri yaptıktan sonra bilgi paylaşacağız."
  1. 07 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 12:37
  Etiketler:

  Mustafa Pektemek açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN