Son Kartal Guti

İspanyol basını, yarın sözleşmesini feshedecek olan Guti'nin salı günü başkan Demirören'in uçağıyla geleceğini iddia etti

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2010 Cumartesi 20:15 Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2010 Pazar 10:08
Beşiktaş'ta mutlu son.. Uzun süren görüşmelerin ardından her konuda anlaşmaya varılan Guti'nin, salı günü İstanbul'da olacağı belirtildi. İspanyol basını, "Guti" lakaplı Jose Maria Gutierrez Hernandez'in, yarın Real Madrid kulübü ile 2011 yılında bitecek sözleşmesini feshedeceğini ve salı günü Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in özel uçağıyla İstanbul'a gideceğini iddia etti.

3 MİLYON EURO
İspanyollara göre, Guti'nin yeni kulübü kesinlikle Beşiktaş olacak. İspanyol ekibinin spor direktörü Jorge Valdano ile yarın yapılacak toplantıdan sonra sözleşmesini feshedecek ve siyah-beyazlı kulüple iki yıllık kontrat imzalayacak olan Guti, İnönü Stadı'nda taraftara ve basına tanıtılacak. Guti'nin alacağı rakam konusunda farklı rakamlar yazılırken, sezon başına 2.5 milyon ila 3 milyon euro arasında kazanacağı iddia edildi. Beşiktaş'ın, Real Madrid'in Guti konusunda aceleci davranmadığından 33 yaşındaki İspanyol futbolcu için bonservis bedeli ödemeyeceği belirtildi.
BİZE ULAŞIN