Milli kayakçı Fatih Arda İpçioğlu yılın sporcusu seçildi - Son dakika Kayak haberleri - Fotomaç
16 Aralık 2019, Pazartesi

Milli kayakçı yılın sporcusu seçildi

Milli kayakçı Fatih Arda İpçioğlu yılın sporcusu seçildi

Aras kulübü sporcusu , ’nin en büyük spor ödüllerinde biri olan Milliyet Spor Ödülleri Töreninde yılın sporcusu seçildi.

'nin PyengChong şehrinde 2018 yılında yapılan 23. Kış Olimpiyatları'nda Kayakla Atlama Branşında 'yi temsil eden Aras , kayakçısı , Mavi-yeşili camiaya ikinci bir gurur yaşattı.

Önceki akşam 'da düzenlenen törenle ödülünü alan Olimpiyat Fatihi, ödül töreninde yaptığı konuşma ile de gönülleri fethetti.
Göğsümüz kabardı

Ödül törenine son derece şık bir kıyafetle gelen Milli kayakçı, oldukça duygusal bir konuşma yaptı. Kayakla atlama yılın sporcusu ödülüne layık görülmesinin gurur vesilesi olduğunu belirten Aras 'un olimpiyat sporcusu Fatih Arda İpçioğlu, "Arkamdaki görünmez kahramanlara, aileme teşekkür ediyorum. Bizim yaptığımız bayrak için" dedi. Milli kayakçı, bu konuşması ile dadaşların da göğsünü kabarttı.
Milli sporcunun yılın sporcusu ödülüne layık görülmesi Aras 12 Martspor Kulübü ile kulübün en büyük destekçisi olan Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Fikret Akbaş'ı da gururlandırdı.

Akbaş, milli kayakçının kendilerine ikinci bir gururu yaşattığı için büyük sevinç yaşadıklarını belirterek, büyük bir sevinç yaşadıklarını söyledi.
Akbaş, yılın sporcusu seçilen İpçioğlu'nu tebrik ederek, başarısından ötürü kutladı.

Arda İpçioğlu'nu ödül töreninde Babası Muhittin Çetin İpçioğlu ile annesi Hatice İpçioğlu, Kayak Federasyonu Asbaşkanı Fatih Kıyıcı ile Aras 12 Mart Spor Kulübü Başkanı Cafer Nuroğlu da, yalnız bırakmadı. Nuroğlu, kendi sporcularının Türkiye'nin en prestijli ve en büyük ödüllerinden biri olan Milliyet Yılın Sporcusu ödülüne layık görüldüğünü ifade etti. Nuroğlu, "Sporcumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz" dedi.

  1. 03.04.2019
  2. Güncelleme: 03.04.2019 09:32

Milli kayakçı Fatih Arda İpçioğlu yılın sporcusu seçildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN