Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde Hızır’a büyük operasyon!
20 Nisan 2019, Cumartesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde Hızır’a büyük operasyon!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde Hızır’a büyük operasyon!

ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Her bölümüyle ayrı bir heyecan ve gerilim yaratan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, izleyicileri yine ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () yeni bölümde Hızır ve Haşmet beklenmedik bir operasyona maruz kalıyor.

Konusu ve oyuncularıyla çok sevilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde İlyas ve Behzat içlerinde bir muhbir olduğunu fark etmeden planlar yapmaya başlıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Mesut, amacına ulaşacak mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur. Ünal Kaplan ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut ile işlerin eskisinden de kötü bir hal alması, hem Çakırbeyli hem de Façalı ailesini derinden sarsacaktır. Bu iki ailenin bir güç gösterisine ihtiyacı olduğunu düşünen Mesut, verdiği talimatla Hızır ve Haşmet'i ailelerin gözleri önünde evlerinden aldırır.

Ağabeylerinin zor kullanarak alınmasına şahit olan İlyas ve Behzat'ın dışarıda bırakılmasının ise önemli bir sebebi vardır. O sebep, ortak menfaatler için birlikte hareket eden ikilinin, başlarında ağabeyleri yokken kendilerini öldürtecek bir hataya bulaşacak olmasıdır. Nitekim çok geçmeden bu planın ne kadar yerinde bir plan olduğu kanıtlanır. Ünal Kaplan'ı ölümle tehdit ederek Mesut'u tuzağa çekmesini bekleyen İlyas ve Behzat'ın unuttuğu şey, içlerinde bir muhbir olduğu gerçeği olacaktır.

  1. 16.04.2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde Hızır’a büyük operasyon! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN