Cristiano Ronaldo ortaya çıktı! İşte karantinada kaldığı 'Ilha De Fuzeta' adası - Son dakika Futbol haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
31 Mart 2020, Salı

Cristiano Ronaldo ortaya çıktı! İşte karantinada kaldığı 'Ilha De Fuzeta' adası

Çin'in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan koronavirüsün Avrupa'da en çok etkisini gösterdiği ülke İtalya olmuştu. Çizme'de tecrit ilan edilirken, Juventus'lu Rugani'de testler pozitif çıkmıştı. Öte yandan Siyah beyazlıların dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo'ya da test yapılırken, Portekizli yıldız, testin ardından kendini karantinaya aldı. Madeira'da, Atlantik Okyanusu'na bakan Ilha De Fuzeta adasında, lüks bir villada karantinada olan Ronaldo'nun kaldığı yerin görselleri ortaya çıktı.

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs, Avrupa'da İtalya'yı büyük ölçüde etkilemiş durumda.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ülkede, yeni tip corona virüsten ölenlerin sayısı 196 kişi artarak "bir günde kaydedilen en yüksek ölüm" olarak kayıtlara geçti.

21 Şubat'ta patlak veren covid-19 salgını nedeniyle bilanço ağırlaşmaya devam ediyor. Ülkede eczaneler ve gıda mağazaları dışındaki bütün dükkanlar kapatılarak olağanüstü bir adım atıldı.

Sivil Savunma Genel Müdürü Angelo Borrelli, ülke genelindeki Kovid-19 vakalarına ilişkin son durumu, başkent Roma'da günlük düzenlediği basın toplantısında paylaştı. İtalya'da açık olan mağazalara 'güvenli uzaklık' işaretleri çekilmeye başlandı.

Halka açık alanlarda da bu yöntem kullanılıyor. Yerdeki işaretler sayesinde insanlar birbirlerine yaklaşamıyor ve salgının daha fazla insana ulaşmasının önlenmesi amaçlanıyor. İtalya'da sokağa çıkan herkes birbirinden yeterli bir uzaklıkta durmaya çalışıyor. Kuyruklar genellikle uzak aralıklarla yapılmaya çalışılıyor.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN