Usta yazarlar şampiyonu belirledi! - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
05 Haziran 2020, Cuma

Usta yazarlar şampiyonu belirledi!

Spor Toto Süper Lig'de bitime 4 hafta kala şampiyonluk yarışı kıyasıya devam ediyor. Medipol Başakşehir'in liderliğini sürdürdüğü ligde, bu hafta sonu oynanacak olan Galatasaray - Beşiktaş ve 33. haftadaki Galatasaray - Medipol Başakşehir maçları şampiyonluk yolunda büyük ölçüde belirleyici olacak. Peki lig sonunda ilk 4 sıra nasıl şekillenecek? Şampiyon kim olacak? İşte tahminler...

Lig sonunda ilk 4 sıra nasıl şekillenecek? Şampiyon kim olacak? Sabah'ın usta kalemleri Medipol Başakşehir, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un kalan maçlarını değerlendirdi. İşte tahminler...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Murat Özbostan'a göre Süper Lig'in şampiyonu 72 puanla Medipol Başakşehir olacak. Lig ikincisi ise 68 puanla Galatasaray.

Ömer Üründül'e göre kalan maçlarından 7 puan almasını beklediği Medipol Başakşehir 69 mutlu sona ulaşacak. Galatasaray 68 puanla ikinci, Beşiktaş ise 67 puanla üçüncü olacak.

Levent Tüzemen ise 70 puanla Galatasaray'ın şampiyon olacağını öngörüyor. Medipol Başakşehir 69 puanla ikinci, Beşiktaş ise 65 puanla üçüncü sırada yer alacak.

Ahmet Çakar'ın şampiyonluk adayı ise Medipol Başakşehir. Çakar, kalan maçlarından 9 puan almasını beklediği Başakşehir'i 71 puanla ilk sıraya yazdı. Beşiktaş 69 puanla ikinci, Galatasaray ise 67 puanla üçüncü olacak.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA