Küfür etmedi – Fotomaç – 06 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  Küfür etmedi

  Küfür etmedi

  Hırvat teknik direktör, "Bu bir erkek oyunu. Küfür olabilir ama küfürün de bir ölçüsü var 'F..k off' ya da 'F..k you'yu asla dert etmem; küfür olarak da kabul etmem" diye konuştu

  Teknik Direktörü , F.Bahçe derbisinde Emre Belözoğlu ile yaşadığı olaylara açıklık getirdi. Kendi isyanın hakem ve federasyona olduğunu söyleyen Bilic, Emre'nin kendi gözünün içine baka baka küfretmediğini açıkladı. Hırvat çalıştırıcı, 'ye gelmeden önce de Türkiye'ye geldikten sonra da yüzlerce kez hep aynı şeyi söylediğini belirterek, "Saha içinde herkesin özel bir ruh durumu özel bir ruh hali vardır. Saha içinde ne oluyorsa onlar saha içinde kalır. Maçtan sonraki basın toplantısında da söyledim: Bu bir erkek oyunu. Küfür olabilir küfrün belli bir ölçüsü vardır. Benim orada zaten dert ettiğim nokta küfür değil. Bir insanın gözünün içine soka soka küfür ederseniz, o başka bir şeydir ki; o böyle bir şey yapmadı" diye konuştu.

  ÇİFTE STANDART UYGULANIYOR
  Slaven Bilic, üzerinde durduğu noktanın hiçbir küfür olmadığını ifade ederek şöyle devam etti: " 'F..k off' ya da 'F..k you'yu dert etmem yoksa; ben küfür olarak kabul etmem. Maçtan sonraki yaklaşımım buydu, şimdiki yaklaşımım da bu. Küfür, belli bir çerçeve içinde kaldığı müddetçe; ki öyleydi; büyük sorun yaratmaz. Benim orada verdiğim mesaj hakemlere ve federasyonaydı. Ben dedim ki, 'Bizim oyuncularımız neden farklı muameleye maruz kalıyorlar.' Ben bunun üzerinde durdum." Hiç kimseye küfür etmediğini belirten Bilic, "Esas sorgulanması gereken konu federasyonun çifte standartı. Gökhan Töre'nin ağzından bu kelime çıkıyor, 3 maç ceza veriyorlar. Emre Belözoğlu'nun ağızından çıkıyor, nedense hiç kimse görmüyor. Eleştirilmesi gereken konu bu" diye konuştu.

  Fatih DOĞAN

  1. 06 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 01:27

  Küfür etmedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN