Levent Tüzemen: Ali Koç'un özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum - Son dakika Fenerbahçe videoları, Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Levent Tüzemen: Ali Koç'un özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum

A Spor yorumcusu Levent Tüzemen,  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un A Spor'u hedef göstermesi üzerine açıklamalarda bulundu. Tüzemen, "Öncelikle bu yorumu sayın Ali Koç, bizim verdiğimiz gibi vermiş olsaydı bir sorun yoktu. Sayın Ali Koç geldiği günden beri ben Sabah'ta da manşet yazısı kullanmıştım, "barış getirdi" dedim. Yine de söylemlerinde barışçıl davranmasından yanayım. Bunu yapabilecek kaliteye sahip bir insan ama bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Neden A Spor? Neden diğer internet sitelerinde çıkan haberler değil? Bence çıkıp burda öncelikle kurumdan bir özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
13 Eylül 2018 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 3


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN