Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şoke eden gerçek: Muhbir o isim çıktı!
20 Nisan 2019, Cumartesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şoke eden gerçek: Muhbir o isim çıktı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şoke eden gerçek: Muhbir o isim çıktı!

Salı akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecanlı sahneleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’a ve Haşmet’e düzenlenen operasyon herkesi şoke etti. Diğer yandan içlerindeki muhbirin kim olduğu merak edildi.

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle nefes keserken yeni fragman da merak edilmeye başlandı. İzleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır, içlerindeki muhbirin kim olduğunu merak ediyordu ve ortaya çıktı. Tufan Haşmet ve Hızır'a o ismi söyleyince şok etkisi yarattı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV'nin reytingleri alt üst eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni fragmanı merak edilse de henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında haberimizde de yer vereceğiz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur. Ünal Kaplan ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.Mesut ile işlerin eskisinden de kötü bir hal alması, hem Çakırbeyli hem de Façalı ailesini derinden sarsacaktır. Bu iki ailenin bir güç gösterisine ihtiyacı olduğunu düşünen Mesut, verdiği talimatla Hızır ve Haşmet'i ailelerin gözleri önünde evlerinden aldırır.

Ağabeylerinin zor kullanarak alınmasına şahit olan İlyas ve Behzat'ın dışarıda bırakılmasının ise önemli bir sebebi vardır. O sebep, ortak menfaatler için birlikte hareket eden ikilinin, başlarında ağabeyleri yokken kendilerini öldürtecek bir hataya bulaşacak olmasıdır. Nitekim çok geçmeden bu planın ne kadar yerinde bir plan olduğu kanıtlanır. Ünal Kaplan'ı ölümle tehdit ederek Mesut'u tuzağa çekmesini bekleyen İlyas ve Behzat'ın unuttuğu şey, içlerinde bir muhbir olduğu gerçeği olacaktır.

  1. 17.04.2019
  2. Güncelleme: 17.04.2019 15:20

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şoke eden gerçek: Muhbir o isim çıktı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN