'Bundan sonra tüm sorunlar Ljajic'de çözülür!' - Son dakika Beşiktaş haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
05 Aralık 2019, Perşembe

"Bundan sonra tüm sorunlar Ljajic'de çözülür!"

Fotomaç'ın usta yazarı Ertem Şener, Beşiktaş - Yeni Malatyaspor maçını ve Beşiktaş'ın yeni transferi Adem Ljajic'i değerlendrdi. işte Ertem Şener'in yazısı...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Dünya Bu sezon bir gelenek haline geldi; Beşiktaş ilk yarıları boşa oynuyor. Zaman kaybı yaşıyor. Ne pozisyon, ne gol, hiç bir şey olmuyor Beşiktaş'ın lig maçlarında, ilk 45'de. Taktik mi diyeceğim? Neden? 60'tan sonrası mı beklenecek? Beşiktaş bu sezon, ilk yarıda hiç seyretmedik.

Kartal'ın ilk şutu 42'de geldi. Şenol Güneş sezon başından bu yana en iyi 11'i ile çıktı sahaya. Babel 'milli yorgun' olduğu için daha hazır Lens oynadı. Medel de milli maç yorgunuydu ama oynatıldı. Bu tercih, Güneş'in onu alternatifsiz gördüğünü gösteriyor.

Adem Ljajic için söylenecek çok şey var ama 'Ya hep ya hiç Adem Ljajic' olur bundan sonra. Yeni maestro takım arkadaşlarına uymamalı, onlar Ljajic'e ayak uydurmalı. O sahadayken Beşiktaş artık orta yapmayı bırakmalı. Duran top hariç! Ölü toplar da Ljajic'e bırakılmalı!

O kadar ilginç bir istatistik vardı ki. Özellikle ilk yarıda topla en az oynayan ve en olumlu iş yapan Adem Ljajic'ti. Matematik öğretmeni gibi olur takımın bu sezon Adem Ljajic. Tüm problemler onda çözülecek.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN