Son dakika haberi: 'yı resmen açıkladı

Son dakika haberi: 'in 4'üncü haftasında Galatasaray deplasmanda 'ya konuk oldu. Karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulunan , 'nın idari sorumlu olduğunu resmen açıkladı.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 04 Ekim 2020 Pazar 18:43 Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020 Pazar 19:11

teknik direktörü , sarı-kırmızılı takımın gündemine dair açıklamalarda bulundu.

"İDARİ SORUMLU HAKAN BALTA"

Galatasaray'ın değerlerini korumaya devam edeceklerini vurgulayan Terim, "Galatasaray'ın değerlerini artırıyoruz. Galatasaray'da sahada emek vermiş oyuncularımızı yanımızda ve masada da olmasını istiyoruz. Bundan sonra bazı maçlar idari sorumlu olarak çıkacak. Bu ve buna benzer uygulamalar devam edecek. Galatasaray'a emek vermiş birçok arkadaşımızı yanımıza katarak değerlerimizi artıracağız." dedi.

karşısında kadroda rotasyon yapmak zorunda oldukları için yaptıklarını ifade eden Terim, "Muhakkak ki bazı oyuncular hiç durmadan oynadı. Bize böylesi mantıklı geldi. Kaleciyi saymazsak, yüzde 40-50 değişiklikle geldik. 5 de hakkımız var. Ekonomik olarak kullanabiliriz fiziğimizi. Değişiklikler olacak. Böylesini uygun gördüm" dedi.

"FİKSTÜR ÇOK YOĞUN"

Çok yoğun bir fikstürden dolayı sıkışık olduklarının altını çizen Terim, "Biraz trafiğimiz sıkışık. Milli maç haftasına denk geldik. Maç pazartesi olabilirdi. Milli hafta olunca pazar herhalde. Cuma sabahı geldik. Hemen test olduk. Saat 10'da antrenman yaptık, gönderdik oyuncuları. Cumartesi kamp, bugün maç" şeklinde konuştu.

SON DAKİKA