Tolunay Kafkas: "Federasyon olarak kurslarda balık tutmayı öğretiyoruz" - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
14 Kasım 2019, Perşembe

: "Federasyon olarak kurslarda balık tutmayı öğretiyoruz"

Tolunay Kafkas: "Federasyon olarak kurslarda balık tutmayı öğretiyoruz"

Futbol Gelişim Direktörü , "Federasyon olarak kurslarda balık tutmayı öğretiyoruz" dedi.

Futbol Gelişim Direktörü , "Federasyon olarak kurslarda balık tutmayı öğretiyoruz" dedi.

Federasyonu tarafından düzenlenen ve Gençlik Merkezi Spor Salonunda gerçekleştirilen, Gençlerimiz Profesyonel sporcularla ve Antrenörlerle buluşuyor söyleşi programına katılan Tolunay Kafkas burada yaptığı konuşmada, ''Federasyon olarak bu kurslarda sadece balık tutmayı öğretiyoruz. Yani balık pişirilip önümüze hazır gelmiyor. Bu kurslar çok önemlidir ve daha da ileriye götürmek istiyoruz. Cem hoca, genç oyuncu gelişimi nasıl olur diye bir çok ilde dersler verecek. Bu konularla ilgili bölge antrenörlerini toplayacağız. Ulaşabildiğimiz kadarıyla da buralara da ulaşmaya çalışacağız. Dijital eğitim yapıyoruz ve özellikle dijital bir kütüphanemiz de herkesin girip ulaşabileceği, kursların takip edileceği bir çalışma alanımız var. Bu eğitimler sonucunda sorunları ortadan kaldırmak için gerçekten büyük bir çaba sarf ediyoruz" şeklinde konuştu.
Program sonrası gazetecilere açıklamalarda da bulunan Kafkas, ''Birçok ili gezdim ve gördüm, Ardahan da bu illerden bir tanesi. Her ilimiz gibi çok değerli ve çok kıymetli. Burada federasyonumuzun adına neleri yapabiliriz, onu konuştuk. Döndüğümüzde bunları değerlendirip ilimize ne getirebiliriz, ne götürebiliriz, özellikle illerine bunun çalışmalarını yapacağız. Ardahan'daki ilgililer bizi çok güzel ağırladılar" diye konuştu.
Kafkas, gösterilen ilgiden dolayı başta ile Ardahan Belediye Başkanı olmak üzere yetkililere teşekkür etti.

Programa, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Belediye Başkanı Faruk Köksoy, TFF Genç Oyuncu Gelişim Müdürü Cem Pamiroğlu, Futsal Milli Takımı Antrenörü Kemal Coşgun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bülent Akar, Ardahan Amatör Spor Kulüpleri yönetim kurulu başkanı Özgür Hamza Küçük ve yönetim kurulu üyeleri ile Spor camiasının temsilcileri katıldı.
  1. 12.09.2018

Tolunay Kafkas: "Federasyon olarak kurslarda balık tutmayı öğretiyoruz" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN