için flaş teknik direktör iddiası! yerine Pelkas'ın eski hocası...

'de son dakika teknik direktör haberi... Sarı lacivertliler, bir yandan kritik derbisine hazırlanırken, bir yandan da zirve yarışında kalmanın planlarını yapıyor. Öte yandan Kanarya'nın, teknik direktör 'un olası ayrılığı halinde yerine 'acil eylem planı' olarak takımı emanet edeceği ismi bulduğu iddia edildi. İşte detaylar... (Fotomac.com.tr | DIŞ HABERLER)

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 26 Şubat 2021 Cuma 12:04 Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021 Cuma 12:12

, Süper Lig'in 27. haftasında oynayacağı maçının hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da gelecek planları yapıyor.

Sarı lacivertliler, zirve yarışındaki bu kritik virajdan sorunsuz çıkmak ve şampiyonluk yolunda takibe devam etmek istiyor.

Bununla beraber 'de bir de 'acil eylem planının' hazırlandığı iddiası gündeme geldi. Sarı lacivertlilerin olası Trabzon mağlubiyeti sonrası işlerin değişebileceği konuşuluyor.

Sezon başından bu yana 'de teknik direktör 'un oynattığı futbolun beğenilmemesi ve yıldızlarla dolu kadronun halihazırda lider Galatasaray'ın gerisinde kalmasının genç hoca için hanesine eksi yazdığı aktarılıyor.

'nin olası Trabzon mağlubiyetiyle beraber teknik direktör değişimine gidebileceği ve ile yolların ayrılabileceği konuşulurken, gündeme sürpriz bir isim geldi.

LİSTEDE DEV HOCALAR VAR
Arap basınının Rumen kaynakları ele aldığı haberde, 'nin hoca adaylarına yer verilirken, listede Arsene Wenger ve Sarri gibi isimlerin olduğu ancak tercihin başka bir isim olabileceği ifade edildi.

Bununla beraber 'de teknik direktör adayları arasında zirveyi 'nun aldığı iddia edildi. Lucescu'nun sezon başında da Fenerbahçe'nin gündemine geldiği biliniyor.

Öte yandan 'nin, Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmesi ve Kadıköy'de Galatasaray'a mağlup olmasının 'un en büyük hatalarının olduğu dile getirildi.

REFERANS BABASI
Sarı lacivertlilerin 'yu tercih etmesindeki en büyük etmenin babası Mircea Lucescu'nun olduğu aktarılırken, genç hocanın daha önce PAOK ve Al Hilal ile şampiyon olması bu kararda önemli rol oynuyor.

PARMA DA İSTİYOR
Öte yandan şu anda boşta olan 'ya İtalyan ekibi Parma'nın da ilgi duyduğu gelen bilgiler arasında.

34 YILLIK HASRETE SON VERMİŞTİ
, 2018-29 sezonunda Yunan ekibi PAOK ile 29. haftada Levadiakos'u 5-0 mağlup etmiş ve kulübün 34 yıl sonra şampiyon olmasına neden olmuştu.

PELKAS'I TANIYOR
Rumen teknik direktör, PAOK'ta teknik direktörlük görevi üstlendiği süre zarfında 'nin şu anki yıldızı Dimitrios Pelkas'ın da hocalığını yapmıştı.

SON DAKİKA