Ravil Çağlar'dan bile önce gelişti - Son dakika TFF 1.Lig haberleri - Fotomaç
23 Ocak 2020, Perşembe

Ravil Çağlar'dan bile önce gelişti

Ravil Çağlar'dan bile önce gelişti

, 16 yaşındaki stoperleri 'in 30 yaşındaki bir oyuncunun olgunluğuna sahip olduğunu söyledi. Eroğlu, "Ravil ile yaklaşık 3-4 senedir beraberiz. Öz güveni, oyun zekası, teknik becerisi çok yüksek" yorumunu yaptı.

, 16 yaşındaki stoperleri 'in 30 yaşındaki bir oyuncunun olgunluğuna sahip olduğunu söyledi. Eroğlu, "Ravil ile yaklaşık 3-4 senedir beraberiz. Öz güveni, oyun zekası, teknik becerisi çok yüksek" yorumunu yaptı. Ravil'in bu sezon 17 maçın 15'inde oynattığını hatırlatan Eroğlu, "Çağlar şu an dünyanın en iyi stoperlerinden biri. Ravil, Çağlar'dan daha erken olgunlaştı" diye konuştu.

  1. 16.1.2020

Ravil Çağlar'dan bile önce gelişti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN