Son dakika spor haberi: 'ta karar verildi! ile 3 yıl daha

Son dakika spor haberi... yönetimi, bir yıl opsiyonlu sözleşmesi bulunan forvete 3 senelik yeni anlaşma teklif edecek. İşte detaylar... (BJK haberi)

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 24 Mart 2021 Çarşamba 06:50

yönetimi bir yandan şampiyonluk yarışında herhangi bir sorun yaşanmaması için gecesini gündüzüne katarken, bir yandan da takımda kalmasını istediği oyuncularla görüşmelere şimdiden başladı. Beşiktaş'ın sözleşme imzalayacağı isimlerin başında geliyor. Siyah-beyazlılar ile bir yıl daha opsiyonu bulunan oyuncunun menajeri ile yönetici bir görüşme yaptı.

KARİYERİYLE OYNAMA
Daha önce 2 milyon euro garanti paranın altına inmeyeceğini söyleyen İsrailli menajere, "'la 1 yıllık değil 3 yıllık sözleşme yapacağız" denildi. Aboubakar'ın tüm kariyeri boyunca Beşiktaş'tan başka bir yerde başarılı olamadığını Zahavi'ye anlatan yönetici Kocadağ, "Abouabakar'ın 'daki kadar mutlu olacağı bir yer bulabileceğini sanmıyorum. Para için oyuncunun kariyeriyle oynama" tavsiyesinde bulundu.

HERKES MUTLU OLACAK
Aboubakar'ın da menajerine "Para önemli ama Beşiktaş'ta devam etmek istiyorum" demesi de Zahavi'nin yumuşamasına neden oldu. Kocadağ, Başkan 'ye, "Hem Aboubakar'ı memnun edecek. Hem de Beşiktaş'ı zorda bırakmayacak bir sözleşme hazırlanması için çalışıyoruz" dedi. Aboubakar için hazırlanacak sözleşme son olarak Çebi'nin önüne gidecek. Onay çıkarsa Aboubakar'la 3 yıllık sözleşme imzalanacak.

Kamerunlu forvet bu sezon 28 resmi maçta 16 gol atarken, 5 de gol pası verdi ve toplam 21 gole direkt katkı sağladı.

SON DAKİKA