SON DAKİKA

Krem 10. Bölüm

04.11.2012 | 16:41

Onur’un kendisini “beni bir abi olarak gör” demesine sinirlenen ve üzülen Aslı, beklenmedik bir karar alarak tepkisini ortaya koyar. Ama gelişen olaylar hem kendisini hem de etrafındakileri şaşırtır.

Onur'un kendisini "beni bir abi olarak gör" demesine sinirlenen ve üzülen Aslı, beklenmedik bir karar alarak tepkisini ortaya koyar. Ama gelişen olaylar hem kendisini hem de etrafındakileri şaşırtır. Aslı içine girdiği durumdan, kendisini kurtarma çabası verirken, yaşananlar değişimin habercisi gibidir.
Diğer taraftaysa Sanem, Rüya'yla yakından ilgilenen Onur'la arasındaki buzları eritme çabasındadır. Ama hiçbir şey istediği gibi gelişmez. Ansızın karşısına çıkan Rüya, her şeyi bozar. Sanem'i daha da hırslandıran bu durum, kendisini yeni bir hedefe yönlendirir…
Bir tarafta annesinin sorunları diğer tarafta Mina'nın gidişi ve Pelin… Üste gelen olaylardan bunalan Onur, kendisine soluklanacak bir liman arayışına girer. Her şeyle tek başına mücadele etmekten yorulmuştur artık. Aslı, Onur'un bu zor gününde yanında olmak ister. Ama hiç beklenmedik anda gelen bir telefon, kendisini bir tercih yapmak zorunda bırakır. Her şeye rağmen fedakarlık yapmaktan kaçınmayan Aslı, Onur istediği için Rüya olup yanına gider. İkisi arasında yaşanan anlar şimdiye kadar adı konulmamış, romantizmi beraberinde getirir… Ne Rüya ne Onur ne de Aslı bu geceyi unutacaktır.
}
Anasayfa Anasayfa Beşiktaş Beşiktaş Fenerbahçe Fenerbahçe Galatasaray Galatasaray Trabzonspor Trabzonspor