İstek listesi - Son dakika Süper Lig haberleri - Fotomaç
15 Temmuz 2020, Çarşamba

İstek listesi

İstek listesi

Pazartesi maçları tamamen kaldırılsın. Bu karşılaşmalar pazar günü oynatılsın. Haftada 9 maç yayını da fazla. İlgiyi azaltıyor"

LİG TV VE TFF İLE GÖRÜŞECEKLER
Kulüpler Birliği dün İstanbul'da toplandı ve önemli kararlar aldı. Başkan vekili Göksel Gümüşdağ, "Maçların yayın saatleri ile ilgili kulüplerin görüşlerini aldık ve bir komisyon oluşturuldu. Aziz Yıldırım, Adnan Polat, Sadri Şener ve benim de içinde bulunduğum komisyon, TFF ve yayıncı kuruluşla görüşüp isteklerini iletecek" dedi.

AZİZ YILDIRIM ÖZEL ÇALIŞMA YAPTI
Toplantıda alınan kararların şunlar olduğu belirtiliyor. Pazartesi maçları kaldırılsın. Pazartesi maçları pazar oynansın. Haftada 9 maç yayını fazla. Bu seyirci sayısını etkiliyor. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu konuda hazırladığı özel çalışmayı federasyon başkanına verecek.

  1. 22.9.2010

İstek listesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA