İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları! - Son dakika Trabzonspor haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
21 Ağustos 2019, Çarşamba

İşte Trabzonspor'un yeni sezon formaları!

Süper Lig'in ikinci yarısında fırtına gibi esen Trabzonspor'da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Süper Lig'i 63 puanla 4. sırada tamamlayan bordo-mavililer yeni sezonda giyecekleri formaları sosyal medya üzerinden paylaştığı bir videoyla duyurdu ve TS Club'larda satışa sundu. İşte Trabzonspor'un yeni sezonda giyeceği formalar...

Trabzonspor 2019/2020 sezonunda giyeceği formaları tanıttı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ts Club'larda da bugün satışa sunulan formalar taraftarlar tarafından sosyal medyada beğeniyle karşılandı.

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor'un yeni sezon formaları tanıtım öncesi sosyal medyaya sızmıştı ve bu durumla ilgili Trabzonspor cephesi gülümseten bir açıklamada bulunmuştu.

Yapılan açıklamada, "Yeni forma fotoğrafları sosyal medyaya sızdı. Bu duruma çok üzüldük. Ama bizi üzen fotoğrafların sosyal medyaya sızması değil. Yeni formalarımızın güzelliğini yansıtmaması. Bu yüzden eline bir şekilde yeni forma fotoğrafı geçmiş herkesi sosyal medyada paylaşmaya çağırıyoruz. Eğer varsa beklemeyin, hemen paylaşın. Yoksa da üzülmeyin.

Zaten yarın formalar satışa çıkıyor. Beğendiğinizi alın, fotoğrafını çekip, siz de paylaşın. Yeni formalarımızın aslında ne kadar güzel olduğunu görmekle kalmayın, cümle aleme gösterin" denildi.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN