Resti çekti - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
21 Eylül 2019, Cumartesi

Resti çekti

Resti çekti

kulübün kurtuluşu olarak gördüğü Riva ve Florya arazilerinin yeniden yapılandırılmasını şart görüyor. Destek alamazsa eski başkan Aysal’ın yolunu izleyecek

'da başkan Dursun Özbek'in, Riva ve Florya arazilerinin yeniden yapılandırılması için isteyeceği yetki öncesi camiaya mesaj yolladığı öğrenilidi. Özbek'in, yönetim kuruluyla da paylaştığı bu görüşünü yavaş yavaş caima içindeki önemli isimlere de ileteceği ve eğer beklediği yetkiyi alamazsa tıpkı Ünal Aysal'ın yaptığı gibi rest çekerek seçim kararı alacağı öğrenildi. Son divan kurulunda Riva ve Florya projelerini anlatırken Adnan Öztürk ve Ahmet Özdoğan dışında eski başkanlardan eleştiri gelmemişti. Ancak yetki için olağanüstü kongre kararı alınması ve son söz için burada toplanılması sözü verilmişti.

ÜNAL AYSAL İSTİFA ETMİŞTİ
Riva ve Florya projelerini üyelere anlatmaya devam edecek olan Dursun Özbek'in, eski başkanlar ile önümüzdeki ay bir araya gelerek daha kapsamlı bir şekide proje üzerine bilgilendirme yapması da bekleniyor. Özbek'in ekim ayı başında yapılacak olan yetki kongresinde beklediği desteği alamazsa aynı gibi "Madem ki siz benim projelerimi onaylamadınız bende gereğini yapacağım" demesi bekleniyor. Şimdi ekim ayına uzun bir zaman olmasınha rağmen Özbek'in camiaya yapacağı hamleler de merakla bekleniyor.
  1. 18.7.2016

Resti çekti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN