Vites yükseltti

, fizik kondisyonu yükseltmek için kolları sıvadı. ve Akhisar maçlarında oyuncuların performansını yeterli bulmayan İtalyan teknik adam, antrenman sayısını ikiye çıkardı. Ayrıca yönetimden Karabük maçı için prim talep etti

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 11 Ekim 2013 Cuma 00:01
Göreve geldiği ilk günden bu yana takımın kondisyonunu yeterli bulmayan Roberto , Fatih Terim zamanında yapılan tek idmanları çifte çıkartarak hızlı bir giriş yaptı. Bundan böyle birisi kondisyon ağırlıklı ikincisi taktik olmak üzere iki antrenman yaptıracak olan İtalyan teknik adam, takımın kondisyonu istediği seviyeye gelene kadar çift antrenmanlara devam edecek. Öncelikle oyun temposu ve konsantrasyon anlamında takımını istediği seviyeye çekmek isteyen ve kondisyon çalışmalarına ağırlık verip özel bir program hazırlatan Mancini, Akhisar Belediye maçında oyuna motive olmakta zorluk çeken futbolcular için harekete geçti.

GALİBİYETE İHTİYACIMIZ VAR

Rakibe konsantre olamayınca oyun disiplininden uzaklaşan futbolcularının motivasyonu artıracak çalışmalara yönelen Mancini, yönetime, alınacak bir galibiyetin her şeyin daha çabuk yoluna girmesini sağlayacağına inandığını söyledi. Mancini'nin bu nedenle Karabük maçı için ekstra prim talep ettiği ve bunun da yönetim tarafından uygun görüldüğü bildirildi.

Savaş ÇORLU

SON DAKİKA