G.Saray'a kanma

'ı Torku Konya maçında izleyen yardımcı hoca raporunu 'a sundu. Kazak, "Beşiktaş bizi G.Saray'dan fazla zorlar" diye yazdı

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 27 Kasım 2013 Çarşamba 00:50 Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2013 Çarşamba 01:51
cumartesi günü zirvenin bir başka adayı 'ı konuk edecek. Beşiktaş'ın Torku Konya ile oynadığı mücadeleyi canlı olarak izleyen 'ın yardımcısı raporunu verdi. Kazak, "Beşiktaş çok koşuyor. Bizi G.Saray'dan çok daha fazla zorlayacaklar, aman dikkat" diye yazdı.

Bu dörtlüye dikkat!

Kazak'ın özellikle Torku Konya maçının ilk yarının yıldızları Fernandes, Almeida, Oğuzhan ve Gökhan Töre dörtlüsünün derbide sergileyecekleri performans Beşiktaş'ın bu sezonki kaderini belirleyeceğini rapor etti. Kazak'ın raporundaki en dikkat çekici not ise, 115.1 kilometre koşan Beşiktaş'ın kendilerini 'dan çok daha fazla zorlayacağının altını çizmesiydi. Kazak'ın, Beşiktaş'ın G.Saray'dan çok daha çalışkan ve koşan bir ekip olduğunu, G.Saray maçında zorlanmayan takımın Beşiktaş derbisinde daha dikkatli olması gerektiğinin üzerinde durdu. Volkan Kazak'ın raporunda Beşiktaş defansının sağ kanadının aksadığı da yer aldı.

Volkan Demir


SON DAKİKA