Büyük gün

9 milyon euro+2 milyon euro bonusu kabul etmeyen Fransız başkan Nicollin'e 10 milyon euro'su peşin, 2 milyon euro'su sezon sonunda olmak üzere 12 milyon euro teklif edilecek. Düğüm bugün çözülebilir

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 14 Ocak 2013 Pazartesi 01:49 Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2013 Pazartesi 11:04
, 'nın transferini kesin olarak bitirmek için bugün dev bir adım atacak. Sakatlığı ciddi çıkmayan, yarın Fas Milli Takımı ile idmanlara başlayacağı açıklanan 22 yaşındaki yıldız için 'in kapısını bir kez daha çalacak olan sarı-lacivertli yönetim, önce tamamı peşin 15 milyon euro isteyen, ardından 12 milyon euro peşin paraya kadar inen Fransız ekibinin başkanı Louis Nicollin'e "hayır" demesi zor bir öneri ile gidecek.

1 MİLYON EURO DA BONUS VAR
Nicollin'e 10 milyon euro'sunu peşin, 2 milyon euro'su ise sezon sonunda ödemek kaydıyla 12 milyon euro'luk yeni bir teklif sunulacak. Teklife, 1 milyon euro'yu bulacak bonuslar da eklenecek. Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ve bazı yöneticilerin bugün Fransa'nın başkenti Paris'te Montpellier Başkanı Nicollin'le buluşup yeni teklifi ileteceği belirtilirken, düğümün bu kez çözülmesinin beklendiği kulübe yakın kaynaklarca vurgulandı.

KAYNAĞIM !
Belhanda için büyük bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV'de yorumculuk yapan Sinan Engin, bilgiyi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan aldığını söyleyerek yıldız oyuncunun bu hafta içinde sarı-lacivertli formayı giyebileceğini iddia etti. Engin, "Belhanda bu hafta Fenerbahçeli olabilir, kaynağım Aziz Yıldırım" diyerek, sarı-lacivertlilerin başkanından aldığı bilgi doğrultusunda açıklama yaptığını vurguladı.

BİZE ULAŞIN