Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Çekya Vasil Boev Stadion Kollarova, Vlasim
PERFORMANS
M
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/19 | R 23
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
19:00 | 12/04/19 | R 22
1.SC Znojmo FK 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
B
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Pardubice 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FK Mas Taborsko 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 24 19 2 3 49 19 30 59
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
1.SC Znojmo FK 2
SK Dynamo Ceske Budejovice 5
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/19 | R 23
SK Dynamo Ceske Budejovice 4
FK Mas Taborsko 0
Maç Detayı
G
18:00 | 12/04/19 | R 22
Vitkovice 1
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
Maç Detayı
G
15:30 | 07/04/19 | R 21
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
18:00 | 01/04/19 | R 20
FK Usti Nad Labem 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
19:00 | 17/03/19 | R 19
SK Dynamo Ceske Budejovice 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
2 24 15 5 4 37 18 19 50
G
14:30 | 22/04/19 | R 24
FC Vysocina Jihlava 2
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/19 | R 23
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/04/19 | R 22
FC Hradec Kralove 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 05/04/19 | R 21
FC Vysocina Jihlava 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
19:00 | 29/03/19 | R 20
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
G
17:00 | 16/03/19 | R 19
FC Vysocina Jihlava 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
3 24 12 6 6 30 14 16 42
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
FC Hradec Kralove 3
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
B
18:00 | 17/04/19 | R 23
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/04/19 | R 22
FC Hradec Kralove 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
M
17:30 | 31/03/19 | R 20
FC Hradec Kralove 0
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Hradec Kralove 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
4 24 11 8 5 24 18 6 41
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Varnsdorf 2
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/19 | R 23
FK Fotbal Trinec 2
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
17:30 | 14/04/19 | R 22
FK Varnsdorf 2
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
M
19:00 | 05/04/19 | R 21
FC Vysocina Jihlava 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:30 | 31/03/19 | R 20
FC Hradec Kralove 0
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/03/19 | R 19
FK Varnsdorf 0
Vitkovice 0
Maç Detayı
5 24 11 6 7 42 28 14 39
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Varnsdorf 2
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
19:00 | 17/04/19 | R 23
FC ZBROJOVKA Brno 3
FK Pardubice 1
Maç Detayı
G
16:30 | 14/04/19 | R 22
FK Mas Taborsko 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
15:30 | 07/04/19 | R 21
FC ZBROJOVKA Brno 0
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
G
19:00 | 31/03/19 | R 20
FC ZBROJOVKA Brno 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 17/03/19 | R 19
SK Dynamo Ceske Budejovice 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
6 23 12 3 8 30 27 3 39
G
19:00 | 17/04/19 | R 23
FK Usti Nad Labem 2
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/04/19 | R 22
FK Usti Nad Labem 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
B
15:30 | 07/04/19 | R 21
FC ZBROJOVKA Brno 0
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
M
18:00 | 01/04/19 | R 20
FK Usti Nad Labem 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
12:15 | 17/03/19 | R 19
FC Viktoria Zizkov 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
B
20:00 | 08/03/19 | R 18
FK Usti Nad Labem 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
7 24 10 8 6 38 26 12 38
G
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Pardubice 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
19:00 | 17/04/19 | R 23
FC ZBROJOVKA Brno 3
FK Pardubice 1
Maç Detayı
G
14:00 | 13/04/19 | R 22
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
15:30 | 07/04/19 | R 21
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
B
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Pardubice 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
MFK Chrudim 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
8 23 9 6 8 25 34 -9 33
G
18:00 | 17/04/19 | R 23
MFK Chrudim 1
Vitkovice 2
Maç Detayı
M
18:00 | 12/04/19 | R 22
Vitkovice 1
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
Maç Detayı
B
11:15 | 06/04/19 | R 21
FK Fotbal Trinec 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
G
19:00 | 29/03/19 | R 20
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
B
17:00 | 17/03/19 | R 19
FK Varnsdorf 0
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
17:30 | 09/03/19 | R 18
Vitkovice 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
9 24 8 4 12 24 30 -6 28
G
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/04/19 | R 23
1.SK Prostejov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
G
11:15 | 13/04/19 | R 22
FK Baník Sokolov 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Viktoria Zizkov 1
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Baník Sokolov 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/03/19 | R 19
FC Vysocina Jihlava 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
10 24 5 11 8 26 30 -4 26
M
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/19 | R 23
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
19:00 | 12/04/19 | R 22
1.SC Znojmo FK 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
B
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Pardubice 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FK Mas Taborsko 3
Maç Detayı
11 24 7 5 12 23 31 -8 26
M
14:30 | 22/04/19 | R 24
FC Vysocina Jihlava 2
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/19 | R 23
FK Fotbal Trinec 2
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
11:15 | 13/04/19 | R 22
FK Baník Sokolov 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
11:15 | 06/04/19 | R 21
FK Fotbal Trinec 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 20
FK Mas Taborsko 1
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
FK Fotbal Trinec 1
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
12 24 6 6 12 34 40 -6 24
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
1.SC Znojmo FK 2
SK Dynamo Ceske Budejovice 5
Maç Detayı
M
19:00 | 17/04/19 | R 23
FK Usti Nad Labem 2
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 12/04/19 | R 22
1.SC Znojmo FK 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:30 | 06/04/19 | R 21
1.SK Prostejov 5
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 29/03/19 | R 20
1.SC Znojmo FK 1
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
FK Fotbal Trinec 1
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
13 24 6 6 12 22 35 -13 24
M
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Pardubice 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/04/19 | R 23
1.SK Prostejov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/04/19 | R 22
FK Usti Nad Labem 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
G
17:30 | 06/04/19 | R 21
1.SK Prostejov 5
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
M
19:00 | 31/03/19 | R 20
FC ZBROJOVKA Brno 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Hradec Kralove 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
14 24 6 4 14 30 45 -15 22
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
FC Hradec Kralove 3
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/19 | R 23
MFK Chrudim 1
Vitkovice 2
Maç Detayı
B
17:30 | 14/04/19 | R 22
FK Varnsdorf 2
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
G
11:15 | 06/04/19 | R 21
MFK Chrudim 2
FK Mas Taborsko 1
Maç Detayı
G
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Baník Sokolov 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
MFK Chrudim 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
15 24 5 6 13 28 41 -13 21
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Mas Taborsko 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/19 | R 23
SK Dynamo Ceske Budejovice 4
FK Mas Taborsko 0
Maç Detayı
M
16:30 | 14/04/19 | R 22
FK Mas Taborsko 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
11:15 | 06/04/19 | R 21
MFK Chrudim 2
FK Mas Taborsko 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 20
FK Mas Taborsko 1
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
G
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FK Mas Taborsko 3
Maç Detayı
16 24 3 6 15 24 50 -26 15
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Mas Taborsko 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
B
18:00 | 17/04/19 | R 23
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
14:00 | 13/04/19 | R 22
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Viktoria Zizkov 1
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
20:00 | 29/03/19 | R 20
1.SC Znojmo FK 1
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
12:15 | 17/03/19 | R 19
FC Viktoria Zizkov 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 11 0 1 30 8 22 33
G
18:00 | 17/04/19 | R 23
SK Dynamo Ceske Budejovice 4
FK Mas Taborsko 0
Maç Detayı
G
15:30 | 07/04/19 | R 21
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
19:00 | 17/03/19 | R 19
SK Dynamo Ceske Budejovice 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
19:00 | 25/11/18 | R 16
SK Dynamo Ceske Budejovice 4
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/11/18 | R 14
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
G
19:00 | 19/10/18 | R 12
SK Dynamo Ceske Budejovice 3
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
2 12 10 1 1 23 8 15 31
G
14:30 | 22/04/19 | R 24
FC Vysocina Jihlava 2
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
G
19:00 | 05/04/19 | R 21
FC Vysocina Jihlava 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/03/19 | R 19
FC Vysocina Jihlava 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/03/19 | R 17
FC Vysocina Jihlava 2
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 09/11/18 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/18 | R 13
FC Vysocina Jihlava 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
3 12 8 4 0 23 6 17 28
G
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Pardubice 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
G
14:00 | 13/04/19 | R 22
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
B
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Pardubice 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
12:15 | 09/03/19 | R 18
FK Pardubice 4
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
12:15 | 24/11/18 | R 16
FK Pardubice 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
G
12:15 | 03/11/18 | R 14
FK Pardubice 3
FK Mas Taborsko 2
Maç Detayı
4 12 8 2 2 21 10 11 26
G
19:00 | 17/04/19 | R 23
FK Usti Nad Labem 2
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/04/19 | R 22
FK Usti Nad Labem 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/04/19 | R 20
FK Usti Nad Labem 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
B
20:00 | 08/03/19 | R 18
FK Usti Nad Labem 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
20:00 | 23/11/18 | R 16
FK Usti Nad Labem 3
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/18 | R 14
FK Usti Nad Labem 0
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
5 12 8 1 3 22 7 15 25
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
FC Hradec Kralove 3
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/04/19 | R 22
FC Hradec Kralove 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
17:30 | 31/03/19 | R 20
FC Hradec Kralove 0
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Hradec Kralove 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
16:30 | 03/03/19 | R 17
FC Hradec Kralove 2
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/11/18 | R 15
FC Hradec Kralove 4
FK Pardubice 1
Maç Detayı
6 11 8 1 2 15 10 5 25
M
18:00 | 12/04/19 | R 22
Vitkovice 1
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
Maç Detayı
G
19:00 | 29/03/19 | R 20
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
B
17:30 | 09/03/19 | R 18
Vitkovice 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/03/19 | R 17
Vitkovice 1
FK Mas Taborsko 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/11/18 | R 15
Vitkovice 0
1.SC Znojmo FK 6
Maç Detayı
G
18:00 | 26/10/18 | R 13
Vitkovice 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
7 12 7 3 2 25 9 16 24
G
19:00 | 17/04/19 | R 23
FC ZBROJOVKA Brno 3
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
15:30 | 07/04/19 | R 21
FC ZBROJOVKA Brno 0
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
G
19:00 | 31/03/19 | R 20
FC ZBROJOVKA Brno 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
20:00 | 10/03/19 | R 18
FC ZBROJOVKA Brno 6
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 23/11/18 | R 16
FC ZBROJOVKA Brno 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/11/18 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
Vitkovice 1
Maç Detayı
8 12 6 4 2 11 5 6 22
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Varnsdorf 2
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
B
17:30 | 14/04/19 | R 22
FK Varnsdorf 2
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
B
17:00 | 17/03/19 | R 19
FK Varnsdorf 0
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
16:30 | 03/03/19 | R 17
FK Varnsdorf 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/11/18 | R 15
FK Varnsdorf 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
16:30 | 28/10/18 | R 13
FK Varnsdorf 1
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
9 12 6 1 5 17 13 4 19
G
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 13/04/19 | R 22
FK Baník Sokolov 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Baník Sokolov 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
13:10 | 10/03/19 | R 18
FK Baník Sokolov 2
FK Varnsdorf 3
Maç Detayı
G
12:15 | 24/11/18 | R 16
FK Baník Sokolov 4
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/18 | R 15
FK Baník Sokolov 0
FK Mas Taborsko 2
Maç Detayı
10 12 4 5 3 18 14 4 17
B
18:00 | 16/04/19 | R 23
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FK Mas Taborsko 3
Maç Detayı
M
16:30 | 03/03/19 | R 17
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/11/18 | R 15
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/11/18 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
11 12 4 5 3 14 11 3 17
G
18:00 | 16/04/19 | R 23
1.SK Prostejov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
G
17:30 | 06/04/19 | R 21
1.SK Prostejov 5
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
M
16:30 | 09/03/19 | R 18
1.SK Prostejov 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
M
15:30 | 17/11/18 | R 16
1.SK Prostejov 0
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/18 | R 14
1.SK Prostejov 0
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
B
16:30 | 20/10/18 | R 12
1.SK Prostejov 0
Vitkovice 0
Maç Detayı
12 12 4 4 4 14 13 1 16
G
18:00 | 17/04/19 | R 23
FK Fotbal Trinec 2
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
11:15 | 06/04/19 | R 21
FK Fotbal Trinec 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
FK Fotbal Trinec 1
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/03/19 | R 17
FK Fotbal Trinec 1
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/18 | R 15
FK Fotbal Trinec 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
B
11:15 | 27/10/18 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
13 13 4 3 6 17 19 -2 15
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
1.SC Znojmo FK 2
SK Dynamo Ceske Budejovice 5
Maç Detayı
B
19:00 | 12/04/19 | R 22
1.SC Znojmo FK 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
20:00 | 29/03/19 | R 20
1.SC Znojmo FK 1
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/03/19 | R 18
1.SC Znojmo FK 6
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
B
20:00 | 23/11/18 | R 16
1.SC Znojmo FK 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
M
20:00 | 02/11/18 | R 14
1.SC Znojmo FK 1
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
14 11 4 2 5 19 15 4 14
M
18:00 | 17/04/19 | R 23
MFK Chrudim 1
Vitkovice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 06/04/19 | R 21
MFK Chrudim 2
FK Mas Taborsko 1
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
MFK Chrudim 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/03/19 | R 17
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/18 | R 15
MFK Chrudim 4
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
11:15 | 27/10/18 | R 13
MFK Chrudim 2
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
Maç Detayı
15 12 3 5 4 16 16 0 14
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Mas Taborsko 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
16:30 | 14/04/19 | R 22
FK Mas Taborsko 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 20
FK Mas Taborsko 1
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/03/19 | R 18
FK Mas Taborsko 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 16
FK Mas Taborsko 2
FK Varnsdorf 3
Maç Detayı
G
16:30 | 28/10/18 | R 13
FK Mas Taborsko 1
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
16 12 3 5 4 18 19 -1 14
B
18:00 | 17/04/19 | R 23
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Viktoria Zizkov 1
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 17/03/19 | R 19
FC Viktoria Zizkov 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
12:15 | 03/03/19 | R 17
FC Viktoria Zizkov 4
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 04/11/18 | R 14
FC Viktoria Zizkov 0
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
M
11:15 | 21/10/18 | R 12
FC Viktoria Zizkov 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 8 2 2 19 11 8 26
G
18:00 | 21/04/19 | R 24
1.SC Znojmo FK 2
SK Dynamo Ceske Budejovice 5
Maç Detayı
G
18:00 | 12/04/19 | R 22
Vitkovice 1
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/04/19 | R 20
FK Usti Nad Labem 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
16:30 | 09/03/19 | R 18
1.SK Prostejov 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/03/19 | R 17
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/11/18 | R 15
FK Varnsdorf 0
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
Maç Detayı
2 12 5 4 3 14 10 4 19
B
18:00 | 16/04/19 | R 23
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/04/19 | R 22
FC Hradec Kralove 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
19:00 | 29/03/19 | R 20
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
B
16:30 | 10/03/19 | R 18
FK Mas Taborsko 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
12:15 | 24/11/18 | R 16
FK Pardubice 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/11/18 | R 14
SK Dynamo Ceske Budejovice 2
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
3 12 5 4 3 13 13 0 19
M
18:00 | 17/04/19 | R 23
FK Fotbal Trinec 2
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
19:00 | 05/04/19 | R 21
FC Vysocina Jihlava 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:30 | 31/03/19 | R 20
FC Hradec Kralove 0
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
13:10 | 10/03/19 | R 18
FK Baník Sokolov 2
FK Varnsdorf 3
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 16
FK Mas Taborsko 2
FK Varnsdorf 3
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/18 | R 14
1.SK Prostejov 0
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
4 12 4 5 3 8 7 1 17
B
18:00 | 17/04/19 | R 23
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
B
17:30 | 09/03/19 | R 18
Vitkovice 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
B
20:00 | 23/11/18 | R 16
1.SC Znojmo FK 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/18 | R 14
FK Usti Nad Labem 0
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
19:00 | 19/10/18 | R 12
SK Dynamo Ceske Budejovice 3
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
5 12 4 3 5 17 19 -2 15
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Varnsdorf 2
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
16:30 | 14/04/19 | R 22
FK Mas Taborsko 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
19:00 | 17/03/19 | R 19
SK Dynamo Ceske Budejovice 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/03/19 | R 17
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/18 | R 15
FK Fotbal Trinec 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
G
18:15 | 27/10/18 | R 13
FC Hradec Kralove 0
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
6 11 4 1 6 9 17 -8 13
B
15:30 | 07/04/19 | R 21
FC ZBROJOVKA Brno 0
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
G
12:15 | 17/03/19 | R 19
FC Viktoria Zizkov 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
12:15 | 02/03/19 | R 17
FK Fotbal Trinec 1
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
M
20:00 | 09/11/18 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
16:30 | 28/10/18 | R 13
FK Varnsdorf 1
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/18 | R 11
FK Pardubice 2
FK Usti Nad Labem 0
Maç Detayı
7 12 2 4 6 15 20 -5 10
M
19:00 | 17/04/19 | R 23
FC ZBROJOVKA Brno 3
FK Pardubice 1
Maç Detayı
M
15:30 | 07/04/19 | R 21
SK Dynamo Ceske Budejovice 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
MFK Chrudim 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
16:30 | 03/03/19 | R 17
FK Varnsdorf 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/11/18 | R 15
FC Hradec Kralove 4
FK Pardubice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 27/10/18 | R 13
FK Baník Sokolov 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
8 12 3 1 8 9 18 -9 10
M
14:30 | 22/04/19 | R 24
FC Vysocina Jihlava 2
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
M
11:15 | 13/04/19 | R 22
FK Baník Sokolov 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 20
FK Mas Taborsko 1
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
M
12:15 | 09/03/19 | R 18
FK Pardubice 4
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
G
15:30 | 17/11/18 | R 16
1.SK Prostejov 0
FK Fotbal Trinec 1
Maç Detayı
G
12:15 | 04/11/18 | R 14
FC Viktoria Zizkov 0
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
9 11 2 3 6 17 21 -4 9
M
19:00 | 17/04/19 | R 23
FK Usti Nad Labem 2
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
M
17:30 | 06/04/19 | R 21
1.SK Prostejov 5
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
B
12:15 | 16/03/19 | R 19
FK Fotbal Trinec 1
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/03/19 | R 17
FC Vysocina Jihlava 2
1.SC Znojmo FK 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/11/18 | R 15
Vitkovice 0
1.SC Znojmo FK 6
Maç Detayı
M
16:30 | 28/10/18 | R 13
FK Mas Taborsko 1
1.SC Znojmo FK 0
Maç Detayı
10 12 1 6 5 8 16 -8 9
M
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/04/19 | R 22
1.SC Znojmo FK 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Pardubice 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
20:00 | 08/03/19 | R 18
FK Usti Nad Labem 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
20:00 | 23/11/18 | R 16
FC ZBROJOVKA Brno 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
Maç Detayı
B
11:15 | 27/10/18 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
11 12 2 3 7 7 17 -10 9
M
18:00 | 16/04/19 | R 23
1.SK Prostejov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 07/04/19 | R 21
FC Viktoria Zizkov 1
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/03/19 | R 19
FC Vysocina Jihlava 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
16:30 | 03/03/19 | R 17
FC Hradec Kralove 2
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
20:00 | 02/11/18 | R 14
1.SC Znojmo FK 1
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
B
19:00 | 21/10/18 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 0
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
12 12 1 5 6 10 24 -14 8
G
18:00 | 17/04/19 | R 23
MFK Chrudim 1
Vitkovice 2
Maç Detayı
B
11:15 | 06/04/19 | R 21
FK Fotbal Trinec 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/03/19 | R 19
FK Varnsdorf 0
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
12:15 | 24/11/18 | R 16
FK Baník Sokolov 4
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
20:00 | 04/11/18 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
Vitkovice 1
Maç Detayı
B
16:30 | 20/10/18 | R 12
1.SK Prostejov 0
Vitkovice 0
Maç Detayı
13 13 2 2 9 11 30 -19 8
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
FC Hradec Kralove 3
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
B
17:30 | 14/04/19 | R 22
FK Varnsdorf 2
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
G
12:15 | 30/03/19 | R 20
FK Baník Sokolov 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
20:00 | 08/03/19 | R 18
1.SC Znojmo FK 6
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
20:00 | 23/11/18 | R 16
FK Usti Nad Labem 3
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
16:00 | 04/11/18 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
14 12 2 1 9 12 25 -13 7
M
18:00 | 17/04/19 | R 23
SK Dynamo Ceske Budejovice 4
FK Mas Taborsko 0
Maç Detayı
M
11:15 | 06/04/19 | R 21
MFK Chrudim 2
FK Mas Taborsko 1
Maç Detayı
G
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FK Mas Taborsko 3
Maç Detayı
M
19:00 | 04/03/19 | R 17
Vitkovice 1
FK Mas Taborsko 0
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/18 | R 15
FK Baník Sokolov 0
FK Mas Taborsko 2
Maç Detayı
M
12:15 | 03/11/18 | R 14
FK Pardubice 3
FK Mas Taborsko 2
Maç Detayı
15 12 2 1 9 8 24 -16 7
M
11:15 | 20/04/19 | R 24
FK Pardubice 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/04/19 | R 22
FK Usti Nad Labem 2
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
19:00 | 31/03/19 | R 20
FC ZBROJOVKA Brno 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/03/19 | R 19
FC Hradec Kralove 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
12:15 | 03/03/19 | R 17
FC Viktoria Zizkov 4
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/18 | R 15
MFK Chrudim 4
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
16 12 0 1 11 6 31 -25 1
M
18:00 | 21/04/19 | R 24
FK Mas Taborsko 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
14:00 | 13/04/19 | R 22
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
20:00 | 29/03/19 | R 20
1.SC Znojmo FK 1
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 10/03/19 | R 18
FC ZBROJOVKA Brno 6
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 25/11/18 | R 16
SK Dynamo Ceske Budejovice 4
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/11/18 | R 15
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
-- 0 9 8 0 0 2 - -
-- 0 5 1 1 0 1 - -
K 1 25/07/94 2 2 0 0 - - -
K 27 08/09/92 12 12 0 0 - - -
D 0 31/05/98 8 6 0 0 1 - -
D 0 20/03/98 13 11 0 0 2 - -
D 0 24/08/93 14 12 0 0 1 - -
D 3 18/04/99 14 14 0 0 2 - -
D 3 06/03/96 16 16 0 0 7 - -
D 7 28/01/98 11 3 1 0 2 - -
D 13 02/02/87 10 10 0 0 1 - -
D 15 27/02/95 17 15 0 0 2 - -
D 25 31/05/98 10 8 0 0 2 - -
O 0 30/05/98 11 11 1 0 4 - -
O 7 25/02/93 14 7 0 0 3 - -
O 8 16/07/97 12 9 0 0 1 - -
O 14 19/03/93 10 8 0 0 1 - -
O 18 26/08/89 19 18 3 0 6 - -
O 19 07/12/94 10 9 0 0 4 - -
O 20 19/01/99 17 12 1 0 3 - -
O 21 27/04/97 12 8 1 0 1 - -
F 0 15/03/96 12 2 3 0 1 - -
F 0 05/03/98 7 3 2 0 - - -
F 11 09/01/96 20 12 4 0 2 - -
F 12 08/01/92 14 14 9 0 6 - 1
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 14 9 0.64
F 20 4 0.2
O 19 3 0.16
F 12 3 0.25
F 7 2 0.29
-- 5 1 0.2
D 11 1 0.09
O 12 1 0.08
O 11 1 0.09
O 17 1 0.06
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
-- 9 2 - -
-- 5 1 - -
D 10 2 - -
D 8 1 - -
D 13 2 - -
D 14 2 - -
D 16 7 - -
D 11 2 - -
D 17 2 - -
D 10 1 - -
D 14 1 - -
O 14 3 - -
O 12 1 - -
O 11 4 - -
O 17 3 - -
O 10 4 - -
O 12 1 - -
O 19 6 - -
O 10 1 - -
F 14 6 - 1
F 20 2 - -
F 12 1 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır