Gazişehir Gaziantep'te tesisleşme yatırımları – Fotomaç – 07 Aralık 2017
HEPSİ
  16 Ekim 2018, Salı

  'te tesisleşme yatırımları

  Gazişehir Gaziantep'te tesisleşme yatırımları

  ekiplerinden , tesisleşme çalışmaları kapsamında önemli yatırımlar gerçekleştirdi.

  Kulüpten yapılan açıklamaya göre, şampiyonluk parolasıyla hareket eden kulüp yetkilileri, tesisleşme adına da önemli adımlar atıyor.

  Kulübün sezon başından bu yana futbolcuların konakladığı odalardan, zaman geçirdikleri birçok bölüme kadar iyileştirmeler yapıldı.

  Antrenman sahalarında bulunan aydınlatma sıkıntısının önüne geçilerek, UEFA standartlarında yapılan ölçümlerle özel aydınlatma direkleri kullanıldı. Ayrıca tesislerde bulunan Türkiye Futbol Federasyonunun tüm standartlarına uygun ve karşılaşma oynamaya müsait stadyumun, koltukları tamamen yenilendi.

  Altyapı futbolcularının konaklama sıkıntısını gidermek amacıyla, inşa edilen binada 25 yatak kapasiteli yaşam alanı oluşturuldu.

  - 2 yeni saha daha
  Kulübü Tesisleri'nde bulunan 3 profesyonel antrenman sahasına ek olarak da iki adet sahanın yapımına başlandı.

  En kısa sürede tamamlanması planlanan bu sahalardan birisi futbol müsabakaları oynamaya elverişli doğal, diğeri ise suni çim olarak futbolculara hizmet verecek.

  1. 7.12.2017 10:25

  Gazişehir Gaziantep'te tesisleşme yatırımları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN