Beşiktaş Vagner Love hakkında disiplin süreci başlattı – Fotomaç – 13 Ocak 2019
26 Mart 2019, Salı

hakkında disiplin süreci başlattı

Beşiktaş Vagner Love hakkında disiplin süreci başlattı

, Brezilyalı oyuncusu hakkında disiplin süreci başlatıldığını açıkladı.

Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yayınlandı:

Kadro dışı bırakılan sözleşmeli oyuncu Vagner Love'un, kulübümüzün bilgisi dışında röportaj vermesi ve söz konusu röportajda kullandığı ifadeler sebebiyle hakkında disiplin süreci başlatılmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

NE DEMİŞTİ?
"SORUN ÇÖZÜLMEDİĞİ İÇİN TRANSFER GÖRÜŞMESİ YAPAMIYORUM"

'tan alacağım var. Bu sorun çözülmediği için henüz görüşmesi yapamıyorum. Beşiktaş'taki sözleşmemi feshettiğim andan itibaren transfer görüşmeleri için özgür olacağım.

"BEŞİKTAŞ'IN BANA 5 AYLIK BORCU VAR"
Beşiktaş'tan alacağı olduğunu söyleyen Vagner Love, "Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var. Sorun bende değil, onlarda. Ben her zaman çalıştım. Antrenman programına uydum.

"FIFA'YA GİDECEĞİM"
Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var. 6. aya gireceğiz ve henüz bunun için benimle görüşmediler. Yine de antrenmanlara çıktım. 1.5 yıl daha sözleşmem var. Antrenmanlara çık diyorlar çıkıyorum. Eğer alacağımı alamazsam 'ya gideceğim. FIFA'nın bana başka yerlerde çalışma hakkı vereceğinden eminim.

"ŞENOL GÜNEŞ BANA KADRODA DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLEDİ"
'in kendisine diğer oyuncuları tercih ettiğini söyleyen Vagner Love, "Şenol Güneş ile görüştüm. Beni kadroda düşünmediğini söylediler. Ben de dedim ki, "Paramı alırsam hayatıma kaldığım yerden devam ederim. Dünyadaki bütün kulüplerin herhangi bir oyuncuyu istemediği zaman yaptıkları şey budur. Ne yazık ki, Beşiktaş bana bunu yapmıyor ama ben bugüne kadar hep sessiz kaldım ve sözümü tuttum.

"BEŞİKTAŞ'TA BANA YAPILAN MUAMELE..."
"Maalesef bu iş burda böyle işlemiyor. Bana gösterilen bu muamele bence kendi taraflarında bir karakter eksikliği olduğunu gösteriyor. Ama ne olursa olsun benim kafam rahat"

  1. 13.01.2019
  2. Güncelleme: 13.01.2019 22:13

Beşiktaş Vagner Love hakkında disiplin süreci başlattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN