Beşiktaş'tan flaş karar! Amatör branşlar... – Fotomaç – 12 Ocak 2018
HEPSİ
  18 Ekim 2018, Perşembe

  'tan flaş karar! branşlar...

  Beşiktaş'tan flaş karar! Amatör branşlar...

  sezon sonunda erkek ve jimnastik şubesi dışındaki tüm amatörleri ikişer yıl donduracak.

  Başkan , Antalya'da yaptığı konuşmada şubeleri kapatma kararı alma konusundaki planlarından söz etmişti. Orman'ın bahsettiği taslak, sezon sonunda uygulamaya konulacak. Peki, bu pakette öngörülenler neler.

  Akşam'ın haberine göre; Kurdaki yükseliş, amatör şubelerde yapılan anlaşmalar nedeniyle bütçede ciddi bir yük oluşturdu. Amatör şubeleri finanse edecek sponsorluk anlaşmaları şart hale geldi. Eğer bu olmazsa şubeleri bir veya ikişer yıl dondurma kararı alındı ve ekonomik olarak toparlanma hedeflendi.

  BAŞARI KURTARABİLİR
  Sponsor gelirleriyle finanse edilen Erkek şubesinin dondurulması düşünülmüyor. Jimnastik şubesi de kulübün isminde bir karşılığı bulunduğu için yaşatılacak. Son yıllara damga vuran hentbol şubesinin durumu ise net değil. 1 yıl dondurma çıkabilir. Ancak tartışılıyor. Diğerlerinin ise ikişer yıl dondurulma ihtimali çok güçlü.

  KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ
  Bugün basın yayın organlarında Kulübümüzün amatör branşlara yönelik dondurma kararı aldığına yönelik çeşitli iddialar yer almaktadır.

  Bu yöndeki iddiaların tamamının asılsız olduğunu, Yönetim Kurulumuz'un aldığı bu yönde herhangi bir kararının bulunmadığını kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

  1. 12.1.2018 10:31
  2. Güncelleme: 12.1.2018 11:50

  Beşiktaş'tan flaş karar! Amatör branşlar... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN