Bilic-Yönetim kapışması – Fotomaç – 19 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Bilic-Yönetim kapışması

  Bilic-Yönetim kapışması

  ile yönetim Atiba Hutchinson transferi sürecinden sonra bir başka isimde daha fikir uyuşmazlığı yaşıyor! Hırvat teknik adam, sağ bek için D. Zagrep'ten 'nun alınmasında ısrar ederken, yönetim Molde'den Martin Linnes'i kadroya katmak istiyor. Son görüşme pazartesi günü yapılacak

  'ta yönetim ile arasında sağ bek transferi için görüş ayrılığı yaşanıyor. Beşiktaş scout ekibinin hazırladığı transfer listesinin yanı sıra teknik patron Bilic'in de yönetime sunduğu raporda ismi geçen futbolculardan, kimin transfer edileceği konusunda büyük kararsızlık yaşanıyor. Bugüne kadar isim telaffuz etmeyen Bilic, Hırvat televizyonuna verdiği röportajda ilk kez bir oyuncu ismi söyledi ve "İvo Pinto'yu istiyoruz" ifadesini kullandı.

  Onu Ocak'ta takımımda istiyorum!

  Beşiktaş yönetimi ise defalarca görüşülen Linnes'in alınması konusunda ısrarcı bir tavır sergiliyor. Bilic, Pinto için verdiği raporda, "Onu Ocak'ta takımımda görmek istiyorum" derken; Beşiktaş yönetimi ise 23 yaşındaki Linnes için önümüzdeki günlerde Norveç'e çıkarma yapacak. Ortaya çıkan anlaşmazlığın, pazartesi günü yapılacak yönetim toplantısının ardından sonuçlanması bekleniyor.

  1. 19 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:12

  Bilic-Yönetim kapışması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN