İmzalar Veli'ye bağlı – Fotomaç – 13 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  İmzalar Veli'ye bağlı

  İmzalar Veli'ye bağlı

  Yönetim; Cenk Gönen, Emre, Ersanve Mustafaile sözleşme uzatmak için anlaştı Eğer Veli ile de mutabakata varılırsa, 5 isme birden toplu imza töreni yapılacak

  'ta yönetim, toplu imza töreni için 'ı iknaya çalışıyor. Cenk Gönen'le 3, yedek kaleci Emre ile 5, Ersan Gülüm'le 3 ve Mustafa Pektemek ile de 3 yıllığına prensip anlaşmasına varıp imza aşamasına getiren yönetim, beşine birden imza töreni yapmak için Veli'nin menajeri Max Hagmayr'ı razı etmeye uğraşıyor. Yönetim Oğuzhan ve Olcay gibi oyuncuların aldığı rakamı Veli'ye de önerdi. Avusturyalı menajer ise 'a ödenen parayı baz olarak alıyor.

  Sivok beklemede, Atiba direniyor

  MaxHagmayr, Cenk Tosun'un rakamından aşağıya imza atmayacaklarını tekrarlıyor. Sivok ve Atiba için de yönetim çalışıyor. Sivok'un sözleşmesinin yenilenmesi için acele edilmeyeceği, Atiba'nın ise 'den bazı teklifler aldığı için kendisine uzatılan 1+1 yıllık teklife şu an için sıcak bakmadığı öğrenildi.
  1. 13 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 00:39

  İmzalar Veli'ye bağlı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN