Gökhan ve Almeida'yı bırakmayız - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

Gökhan ve 'yı bırakmayız

Gökhan ve Almeida'yı bırakmayız

Yönetici Ahmet Kavalcı, "'da kalıyor, Gökhan da! İkisi de 'ı çok seviyorlar. Kalmak istediklerini bize söylediler" dedi

'ta geleceği merak konusu olan iki futbolcuyla ilgili olarak yönetici Ahmet Kavalcı son noktayı koydu. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Kavalcı, "'da kalıyor, Gökhan da! İkisi de Beşiktaş'ı çok seviyorlar" dedi. Almeida'nın, ve A. Madrid'ten teklif almadığını belirten kavalcı, "Başkanımız sık sık görüşüyor. Sözleşme yenileme konusunda sorunumuz yok. Zaman da koymuyoruz. Almeida, yeni sözleşmeye imza atar, imzadan sonra Dünya Kupası'na gider. İstanbul'da yaşamaktan memnun; kendisiyle ilgili hiçbir sıkıntımız yok"
ifadelerini kullandı.

DEDİKODULAR YERSİZ
konusunda da hiçbir dedikoduya itibar etmediklerini belirten Kavalcı şöyle devam etti: "Gökhan, Beşiktaş'ın futbolcusu ve başka bir yere gitmez. Bizim endişemiz yok. Sözleşmesinde 7.5 milyon euro'luk bir satın alma opsiyonu var; ama sorun değil. Rubin Kazan, 'fiyatı indirmem' dese bile, önemli olan Gökhan'ın iradesi. Gökhan kalmak istiyor, önemli olan onun ne istediği. Zamanı gelince konuşacağız. Bir başka takım da devreye girse fark etmez; satın alma opsiyonu bizde."
  1. 18.3.2014

Gökhan ve Almeida'yı bırakmayız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN