Fernandes satılmamalı

Rüştü, Portekizli yıldıza sahip çıkarak, "Fernandes, için çok büyük bir kazanç. Umarım uzun yıllar bize hizmet eder" dedi

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 27 Mart 2012 Salı 23:22 Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2012 Çarşamba 02:04
'ın başarılı kalecisi , bu sezon gösterdiği yüksek performansla taraftarın sevgilisi haline gelen Fernandes'e övgüler yağdırdı. Rüştü, "Fernandes karakter olarak çok iyi bir insan, futbolcu olarak da kalitesi ve yeteneği tartışılmaz. Sorumluluk aldığı zaman büyük işler yapabiliyor. Bunu da son dönemde oynadığı karşılaşmalarda gösterdi. Beşiktaşımız için büyük bir kazanç. Ümit ediyorum ki futbol hayatına bizde devam eder" dedi.

CENK iÇiN SABIR GEREKİYOR
Rüştü, genç file bekçisi Cenk Gönen'e de sahip tıktı. Cenk'i büyük umutlar ile Beşiktaş'a getirdiklerini belirten Rüştü şöyle devam etti: "Yaşının genç olması ve gelecek vadeden bir kaleci olması itibari ile zaman zaman hatalar yapacaktır. Öncelikle sabır gösterilmesi gerekiyor. Yaşının çok genç olduğu unutulmamalı. Kaleciler 27-28 yaşından sonra olgunlaşmaya başlar. Genel baktığımız zaman Cenk'in performansı iyi. Kaleyi başarıyla korudu" yorumunu yaptı.





SON DAKİKA