FIBA'nın yol haritası - Son dakika Basketbol haberleri - Fotomaç
31 Mayıs 2020, Pazar

'nın yol haritası

FIBA'nın yol haritası

Uluslararası Basketbol Federasyonu, Avrupa Başkanı ’in de katıldığı video konferans toplantısında, yeni tıp corona virüsü salgını sonrasında izlenecek yol haritasını görüştü.

Dünya basketbolunun patronu , corona virüsü sonrası yol haritasını yavaş yavaş belirlemeye başladı. FIBA Yönetim Kurulu, FIBA Avrupa Başkanı 'in idaresinde video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi. Organizasyonların en geç ekim'de tamamlanmasının tartışıldığı toplantı sonrası yol haritasının önümüzdeki ay yönetim kurulu onayına sunulacağı belirtildi. Kadınlar 2021 final etabı 'ten 'ya alındı. Kadınlar 2023 Avrupa Şampiyonası'na adaylık süreci Mart 2021'e, 2025 Avrupa Şampiyonası için de Mart 2022'ye kadar uzatıldı. Adaylık için niyet beyanları bu ayın sonuna kadar verilecek.

  1. 14.5.2020

FIBA'nın yol haritası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA