'yı kadrosuna kattı!

Aytemiz , transfer döneminin son gününde ’daki sözleşmesini fesheden 36 yaşındaki kaleci ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Alanyaspor Haberleri Giriş Tarihi: 01 Şubat 2021 Pazartesi 15:10

'da tecrübeli kaleci , sözleşmesinin feshedilmesinin ardından Aytemiz ile anlaştı. Tesislerinde düzenlenen imza töreninde Kırıntılı, kendisini turuncu-yeşilli renge bağlayacak 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Törende konuşan Başkanı , "Transferin son günü tüm kulüpler için hareketli geçiyor. Geçtiğimiz günlerde kalecimiz 'un uzun süreli bir sakatlığı olmuştu. Bu nedenle sözleşmesini karşılıklı olarak feshettik. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bugün de Serkan Kırıntılı kardeşimizle sözleşme imzalıyoruz. Kendisi her zaman 'nin en iyi kalecileri arasında yer alıyor. Konyaspor'a uzun süre başarılı bir şekilde hizmet etti. İnşallah bundan sonra da bize hizmet verecek. Camiamıza hoş geldin" dedi.

"BURADA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM"
Serkan Kırıntılı ise, "Öncelikle başkanımın bu güzel düşünceleri için teşekkür ediyorum. Ligin ilk yarısındaki süreçte Alanyaspor'u izlerken kalbimden geçirdiğim bir kulüptü. Şükürler olsun neticesinde karşılıklı istekle, anlaşarak buradayım. Çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Alanyaspor her geçen sene üzerine koyarak başarılı olan bir kulüp. Burada olmaktan çok mutluyum. Alanyaspor ve kendi adıma güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Başkanımızı da teşekkür ediyorum" diye konuştu.

SON DAKİKA