İlk kez isyan ettiler! – Erman Toroğlu – Fotomaç
21 Nisan 2019, Pazar

İlk kez isyan ettiler!

Maç 'dan olunca herkes şunu diyebilir: Helal olsun arkadaş maçı oradan çevirdiler, mağlup olmadılar. Bir şeyi kaçırıyoruz. 'nin genel kadrosu kötü değil. Avrupa'da bu seviyelerde normal. Aman aman mı, o da değil. Peki bu Fenerbahçe'nin Anderlecht'e karşı 2-0 geriye düşmesi doğru mu, o da doğru değil. Ama Fenerbahçe'nin başkanından başlayıp teknik direktöre kadar olan kopukluklar takımı bu duruma düşürdü. 2-0'dan sohra Fenerbahçeli futbolcular 2 tane atıyor. Bu iş böyle olmaz deyip isyan ediyorlar. Aslında Fenerbahçeli futbolcuların da 'de maçlarda bu tarz isyan etmeleri gerekir ama edemediler. Buradaki sorun şeytan üçgeninde. Peki şeytan üçgeninin köşelerinde kimler var. , Comoli ve Cocu. Bu şeytan üçgeninin ortasında Fenerbahçe şu ana kadar kayıpları oynadı. HHH Dün akşam eksik kadroya rağmen isyan etmeleri Fenerbahçe'nin daha farklı şeyler yapabileceğini gösteriyor. Direksiyonun başında da Ali Koç olduğuna göre arabayı nasıl kullanır bilemem. Şu ana kadar bazı şeylerde geç bile kaldı. Çünkü bu işin sorumluluğu yüzde yüz ona aittir. Fener bahçe'nin Avrupa'da da Türkiye Ligi'nde de buralarda bu kademelere gelmemesi gerekirdi Dün gece rahat alabilecekleri bir maçı önce yönetimin, sonra Comoli'nin sonra da Cocu'nun idari hataları ile bu duruma getirdiler. HHH Bundan sonrası ne olur? Aslında Fenerbahçe'nin Avrupa'da çok fazla bir hedefinin olmaması gerekir. Çünkü önce işini halletmelisin, sonra karşı cepheyi. Ama duyduğum kadarı Fenerbahçe yönetiminden bazılarının savunması şuymuş: Ankaragücü ve 'ı yenersek düzlüğe çıkarız. Ne kadar sığ bir düşünce. Eğen önce Ankaragücü sonra da Galatasaray'ı yenerek düzlüğe çıkacaklarını düşünüyorlarsa vah Fenerbahçe'nin haline.

HUZUR SAĞLANMALI
F.BAHÇE'NİN ilk hedefi Avrupa olmamalı. Fenerbahçe eksik olmasına rağmen ikinci devrede skora isyan etti. Bu beklenen bir durum değildi. Peki içerideki sorunlar giderilirse ne olur? Yönetimin ilk önce idari konularda sorunları bitirmesi gerekiyor. İçte bulunduktan sonra daha başarılı skorlar gelecektir. Bu böyledir.

 • Erman Toroğlu Erman Toroğlu
  1. 26 Ekim 2018, Cuma
  1. E-Posta: erman.toroglu@fotomac.com.tr
  1. Gönder
   Yazdır
  2. A-
   A+
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.


YAZARLAR tümü
Sitene Ekle
  BİZE ULAŞIN