Serdar Sarıdağ açıkladı! Gökhan ve Caner Beşiktaş'ta kalacak mı? - Son dakika Beşiktaş videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Serdar Sarıdağ açıkladı! Gökhan ve Caner Beşiktaş'ta kalacak mı?

Beşiktaş'taki gelecekleri yılan hikayesine dönen Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile ilgili A Spor yorumcusu Serdar Sarıdağ konuştu. Sarıdağ, yaptığı konuşmada Beşiktaş yönetiminin iki oyuncu ile de yola devam etmek istediğini ancak bunun kendi şartlarında olabileceğini ifade etti.

Serdar Sarıdağ'ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde:

"Oyuncuların eski maaşları olmayacak artık. Beşiktaş, Gökhan ve Caner'i kadroda tutmak istiyor fakat öncelik Beşiktaş'ın kasası. Beşiktaş'ın kasasını zorluyorsa Beşiktaş bunu yapmaz, bundan sonraki kariyerlerinde başarı dilerler, mecburlar artık para yok."

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
21 Mayıs 2020 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA