Mustafa Denizli: Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar... - Son dakika Futbol videoları, Futbol haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Mustafa Denizli: Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar...

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, son zamanlarda yaşanan hakem hatalarıyla ilgili düşüncelerini aktardı. Mustafa Denizli, "Hakemlerimiz yorum hatası yapamazlar mı? Tabi ki yapabilirler. Bana göre de yapıyor. Ben yıllarca şu söyledim. Yani son dönem hakemliği için daha evvelden bu konuda görev yapmış çok değerli insanlar televizyonda yorumculuk yapıyorlar ve kendilerini çok rahat ifade ediyorlar. İçlerinde, kafalarının arkalarında herhangi bir kötü niyet yoktu. Onun için bugün çıkıp Erman Toroğlu gibi Ahmet Çakar gibi arkadaşlar çok rahat yorum yapıyorlar. Bu şu demektir: Biz dönemimizde çok hatalar yaptık ama çok düzgün maçlar yönettik. Ama kafamızın arkasında bir düşünce veya belli bir amaç yoktu. Ben hakemlerimizi son derece dürüst olduklarını her platformda söylüyorum. Şimdi de söylüyorum. Hata yapıyorlar. Yorum hatası yapıyorlar. Zaman zaman da korkuyorlar. Ama ben sonuca tesir edeyim düşüncesi yok. Ben buna inanıyorum."

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
15 Şubat 2019 , Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 2
  • 2


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN