Nwakaeme: Milli forma için bir şansı hak ediyorum

'un golcü futbolcuyu , bordo-mavili forma altında gösterdiği performans sonrasında için bir şansı hak ettiğine inandığını söyledi.

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 08 Nisan 2019 Pazartesi 13:55

formasıyla iyi bir performans sergileyen ve son dönemde attığı gollerle takımına önemli katkı sağlayan , açıklamalarda bulundu. Avrupa'da forma giyebilmek için 'den gelen önemli teklifleri elinin tersiyle ittiği belirtilen Nwakaeme, "Nijerya için oynama şansım oldu. Ancak 1 maçlık performansım, her zaman ismimin yazılması için yeterli olmadı. Bu futbol ve bazen işler ne kadar zor olursa olsun her zaman planlandığı gibi sonuçlanmıyor. Diğer oyuncuların ilk maçlarının ardından başka şansları oldu. Ancak ben kendimi kanıtlamak için başka fırsat bulamadım. Başka bir şansı hak ediyorum ve 1 maçlık performans, benim uluslararası kariyerimde belirleyici olmamalı" ifadelerini kullandı.

"BAŞKA ÜLKEDE OYNASAM BELKİ DAHA FARKLI OLURDU"
Milli takımda forma giymek istediğini yineleyen Anthony Nwakaeme, ", , , gibi ülkelerde forma giysem belki durum daha farklı olurdu. Belki bu ülkelere göre büyük bir ligde oynamıyorum ve teknik adamların dikkatini çekmiyorum" dedi. 'deki hayatından memnun olduğunu sözlerine ekleyen Nwakaeme, "Şahsen, hayatım ve kariyerimden memnunum. Ülkem için iyi bir şans ortaya çıkarsa hazırım. Ancak çıkmazsa da kulübümde mutlu olmaya devam edeceğim. 'nın formasını giymek benim çocukluk hayalimdi. Kadroya çağrılmazsam da, çağrılanları desteklemeye devam edeceğim" diyerek sözlerini tamamladı.

SON DAKİKA