Büyük konuşmam

"Fenerbahçe 2 kez şampiyonluğu son dakikada kaçırdı. Bunu asla unutmamak gerekir. Ama Galatasaray, Bursa ve Eskişehir maçlarını geçersek yolumuz açılır"

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 05 Nisan 2011 Salı 23:46 Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2011 Çarşamba 17:16
TRABZONSPOR Başkanı , Radyospor'da ' ile Haber Özel' programına önemli açıklamalar yaptı. Şampiyonluk konusunda temkinli davranmak zorunda olduğunu söyleyen Şener, "Fenerbahçe daha önce iki kez şampiyonluğu son dakikada kaçırdı. Bunu unutmamak gerekir. Bu yüzden büyük konuşmam. Ama Galatasaray, Bursa ve Eskişehir maçlarını geçersek, yolumuz açılır" ifadesini kullandı. Taraftar sayısının az olmasından yakınan Şener, içerideki son 3 maça daha fazla ilgi beklediklerini dile getirdi.

Jaja, özel olarak takip edildi
HAFTA sonu oynanacak Galatasaray karşılaşmasına da değinen Şener, "Keşke maç seyircili olsaydı. Galatasaray'ın büyüklüğü, aldığı sonuçlarla ölçülmez. Biz bildiğimiz Galatasaray ile oynayacakmış gibi hazırlık yapıyoruz" dedi. Sadri Şener, Jaja'nın gece hayatında yakalanmasıyla ilgili ise "Şunu merak ediyorum. 15 milyonluk şehirde iki araba gidiyor, önde de gazeteciler. Bunu gazetecilere servis yapan biri var. Kim yaptı tartışmasına girmem ama, birileri bunu yaptırdı" ifadelerini kullandı.

Yılmaz savaşçı Burak
ONUN 10 yıllık profesyonel futbol kariyeri aslında filmlere konu olacak kadar ilginç... 17'sinde geleceğin yıldızıydı, Beşiktaş ve Fenerbahçe maceraları sonrası "Bitti" denirken Trabzonspor ona hayat verdi. Burak Yılmaz, bu yıl attığı gollerin yanı sıra cansiperane mücadelesiyle Trabzonlu'nun gönlünde taht kurdu. Burnu kırıldı, formasına kan bulaştı, maskeyle oynadı, beyin kanaması tehlikesi yaşadı ama o soyadı gibi yılmadı ve Fırtına için ölümüne savaştı.BİZE ULAŞIN