Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. bölümde Alparslan artık fedailerin başında yer alıyor! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. bölümde Alparslan artık fedailerin başında yer alıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. bölümde Alparslan artık fedailerin başında yer alıyor!

ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 134. bölümüyle dün akşam heyecanla izlendi. Asıl hainin kendi oğlu olmasıyla yıkılan ama bir yandan da yanına bırakılmamasını emreden Haşmet’in isteği gerçekleşti mi? Ferman’ın ölüm cezası uygulandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da verilen bu karar Ömür ile sevdiğinin aşkını derinden etkileyecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () son bölümde Hızır ile Haşmet'e düzenlenen saldırı, izleyicilere gerilim ve heyecan dolu anlat yaşattı. Hafif yaralanmayla kurtulan ikilinin hayatı hala risk altındadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final sahnesinde Alpraslan artık fedainin başı oluyor, peki kendisine verilen bellekte ne var?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son bölümün hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134. SON BÖLÜM İZLEİçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da... Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.

  1. 24.04.2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. bölümde Alparslan artık fedailerin başında yer alıyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN