Çukur dizisinin 62. yeni bölümde siyah zarftan ne çıkacak? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

dizisinin 62. yeni bölümde siyah zarftan ne çıkacak?

Çukur dizisinin 62. yeni bölümde siyah zarftan ne çıkacak?

Pazartesi akşamlarının ilgiyle izlenen dizisinde sular durulmuyor. Konusu ve oyuncularıyla sevilen dizi Çukur’un 62. yeni bölümünde Aliço’nun Yamaç’a verdiği yüzük kime ait? Kendisini tehlikenin içinde bulan Damla’ya ne olacağı merak konusu. İşte Çukur dizisinde yarın akşam yaşanacaklar…

yeni bölüm fragmanında Cumali'nin rehin alınması, ona ne olacağı sorusunu gündeme düşürdü. Çukur dizisinde bu hafta Cumali, Salih ve Medet'i büyük bir tehlike bekliyor. Peki Yamaç onları kurtarabilecek mi? Merak edilen tüm soruların yanıtları yarın akşam Çukur dizisinde olacak.

ÇUKUR 62. BÖLÜM FRAGMANI


ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aliço'nun, "Eğitim yok ama iyi. Çalışmış ama hata yaptı!" diyerek bulduğu yüzüğü Yamaç'a verdiği tanıtımda Yamaç'ın aklındaki soru işaretleri çoğalıyor. Koçovalıların sevdiklerine sarıldığı görülürken, ateş altında kalan Damla'nın yaşadığı tehlike heyecanı yükseltiyor. Yücel'in Karakuzulara ihtiyacının olduğunu söylemesi dikkat çekerken, büyük bir korku ve telaşla kahveye gelen Karaca'nın uzattığı siyah zarf merak uyandırıyor.

Yamaç'a ulaşmak isteyen Timsah'ın, Cumali'yi rehin aldığı heyecan dolu tanıtımda abisinin yardımına gelen Vartolu Salih, Cumali'ye borcunu ödemek istiyor. Yamaç'la birlikte gitmek isteyen Damla, "Ben Sena değilim!" sözleriyle Yamaç'ın sabrını taşırıyor. Cumali, Salih ve Medet'in bir kamyonun önüne bağlandığı korku dolu dakikalar gerilimi yükseltirken, üçlünün nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.

  1. 21.04.2019

Çukur dizisinin 62. yeni bölümde siyah zarftan ne çıkacak? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN