Dört büyüklerde kadro dışı kalan futbolcular ne kadar kazanıyor? - Fotomaç
25 Nisan 2019, Perşembe

Dört büyüklerde kadro dışı kalan futbolcular ne kadar kazanıyor?

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan futbolcuların aldığı yıllık ücretler dudak uçuklatıyor.

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor, bu sezon başarılarıyla değil olaylarıyla gündeme geliyor. 12 haftası geride kalan ligde henüz beklentileri karşılayamayan 4 büyüklerde şu ana kadar toplam 9 futbolcu disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

FENERBAHÇE'DEN 5 İSİM

Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Aatıf Chahechouhe, Kameni, Ozan Tufan ve Nabil Dirar bir süredir takımdan ayrı olarak çalışıyor.

TARAFTARLA KAVGA ETTİLER

Trabzonspor'da ise Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak krizi yaşanıyor. Taraftarlarla kavga eden iki futbolcu da süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

TOLGAY KENDİ İPİNİ ÇEKTİ

Siyah-beyazlılarda daha önce parasını alamadığı için Beşiktaş'ı TFF'ye şikayet eden Tolgay Arslan, son yaptığı hareketle kendi ipini çekti. 28 yaşındaki futbolcu, Başakşehir maçının devre arasında yemek yerken yakalanınca kadro dışı kaldı.

TARIK ÇAMDAL KRİZİ BİTMİYOR

Galatasaray'da ise son 5 yıldır olduğu gibi yine Tarık Çamdal krizi yaşanıyor. Başka bir takıma gitmeyi reddeden 27 yaşındaki futbolcu, sezon başından bu yana A takıma alınmıyor.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN