Fenerbahçeyi de aynı böyle yeneceğiz - Galeri - Fotomaç
13 Aralık 2018, Perşembe

"Fenerbahçe'yi de aynı böyle yeneceğiz"

Konya maçı sonrası derbiyle ilgili konuşan Fatih Terim, "Kazanamama psikolojisini falan çok fazla önemsemiyorum" diyerek Kadıköy'e galibiyet için gideceklerini işaret etti. Oyuncularından aynı arzulu futbolu derbide de tekrarlamalarını istedi. Tecrübeli hoca, "Buradan ancak şampiyon, lider ve büyük takımlar döner. Bütün dezavantajları avantaja çeviren takımlar büyük takımlardır" dedi. Galatasaray geriye düştüğü bir maçı daha çevirdi ve derbiyi beklemeye başladı

Konya maçı sonrası derbiyle ilgili konuşan Fatih Terim, "Kazanamama psikolojisini falan çok fazla önemsemiyorum" diyerek Kadıköy'e galibiyet için gideceklerini işaret etti. Oyuncularından aynı arzulu futbolu derbide de tekrarlamalarını istedi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Maçın başında kalesinde golü gören sarı-kırmızılı ekip, ilk devreyi 1-0 geride kapatırken tecrübeli çalıştırıcı oyuncuları bir kez daha ateşleyen isim oldu.

Galatasaray emin adımlarla şampiyonluğa doğru koşarken Konyaspor karşısında Fatih Terim faktörü bir kez daha devreye girdi. Devre arasına Fatih Terim'in soyunma odasını inleten konuşmaları damga vurdu.

ALBAYRAK HAKKINI VERDİ
Abdurrahim Albayrak'ın "Muhteşem bir konuşmaydı" şeklinde tarif ettiği o konuşmada başarılı teknik adam, 8-10 dakika değişikliklerle ilgili konuştuktan sonra, "Şampiyon olmak istiyorsak, buradan geri dönmeliyiz.

Buradan ancak şampiyon takımlar döner.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN