Hıncal Uluç'tan Hayri Kozak'a çok sert sözler! ''Her şey güzel olacak' öyle mi Bay Kozak!' - Son dakika Futbol haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
17 Ocak 2020, Cuma

Hıncal Uluç'tan Hayri Kozak'a çok sert sözler! "'Her şey güzel olacak' öyle mi Bay Kozak!"

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, geçtiğimiz günlerde Galatasaray Divan Kurulu toplantısında, spora siyaset sokan ve işi kürsüden slogan atamaya kadar götüren Hayri Kozak'a çok sert bir yanıt verdi. Hıncal Uluç, kürsüden asıl konuşulması gerekenlerin konuşulmadığını ve Su Ada konusundaki durumu kaleme aldığı yazısında gerçekleri birer birer kağıda döktü.

Necdet Ağabey, (Çobanlı) nurlar içinde yatsın, Galatasaray Divan Kurulu için "Ayda bir Hasnun Galip'te toplanıp, ikram edilen çay ve bisküvi eşliğinde sohbet eden eski ve yaşlı dostlar" derdi..

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bugün Divan Kurulu, artık büyük salonlarda ikramsız toplanıyor. Bir takım meraklılar kürsüye çıkıp uzun uzun konuşuyorlar. Hiçbir şeye yaramayacağını bile bile konuşuyorlar. Çünkü, asıl konuşulması gereken şeyleri, asıl derin yaraları kimse açmıyor..

Nerden biliyorum.. Çünkü çoğu arkadaşım.. Gelip bana neler neler söylüyorlar.. Ama Divan'da kürsüye çıkınca.. "Galatasaray.. Liselilik.. Ağabey kardeş.. Birlik beraberlik masalları" anlatıp iniyorlar..

"Yahu bana anlattıkların" diyorum.. "Gelecek Divan'da" diyorlar.. Sonra gene masallar.. Ya da erkekliğin son maddesi.. Hiç görünmüyorlar.. Adı lazım değil bana gelip felaket tellallığı yapan birine "Divan'da anlatsana" dedim. "Divan Başkanı Eşref Bey, bu konuyu açacağımı bildiği için bana söz vermiyor" dedi. O hafta kürsüde gördüm. Gene masal anlattı.

Geçen hafta Divan'ın yıldızı, her türlü kongreye gelen, her türlü yönetime, her zaman muhalif Ağabeylerden Hukukçu Hayri Kozak'tı. Kürsüye çıktı ve bombayı patlattı.. "Her şey çok güzel olacak!."

DİVAN KURULU'NDA SKANDAL! HAYRİ KOZAK... HABER İÇİN TIKLAYIN...

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN