Ali Koç Kocaman kararını açıkladı! - Galeri - Fotomaç
17 Ocak 2019, Perşembe

Ali Koç Kocaman kararını açıkladı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sportif direktörlüğe getirilen Damien Comolli'nin imza töreninde gündemdeki birçok konuyu değerlendirdi. Taraftarların en çok merak ettiği teknik direktör konusuna açıklık getiren Koç, "Mevcut resmi çekmemiz açısından Aykut Kocaman çok yardımcı oldu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bu kadroyu ikinci yapmak çok büyük bir başarıdır. Önümüzdeki sezon için biz beklentilerimizi, o da kendi beklentilerini söyledi. Yerli hoca ile çalışacaksak Aykut Kocaman ile çalışacağız Başka hoca olmayacak" ifadelerini kullandı.

BASKI ALTINDA KALMAYACAĞIZ
Kocaman'la yaptığı görüşmeden detaylar da veren Ali Koç, "Kendisinden bir müddet süre istedim. Cumaya (yarın) kadardı. Damien'ın çalışmaları süre gerektiriyor. Biz gelecekle ilgili her türlü opsiyonumuzu, en sağlıklı ve doğru şekilde değerlendireceğiz.

Kimsenin baskısı altında kalmadan, duygusallığı yer vermeden, bu konuda camiamız için en sağlıklı kararı almaya çalışıyoruz. Yakın zamanda nihai kararımızı vereceğiz" diye konuştu. Koç, Ersun Yanal ile Bodrum'da görüştüğü yönündeki haberleri de kesin bir dille yalanladı.

FERNANDAO GERÇEĞİ
AL Wehda'ya transfer olan Fernandao için F.Bahçe'nin aldığı bonservis bedeliyle ilgili birçok yorum yapılmıştı. Koç, bu konuyla ilgili şu bilgileri verdi: "32 yaşında bir oyuncu, kontratı seneye bitiyor. En doğru kararın bu olduğunu düşünüyorum. Şeffaf olacağız dedik. Fernandao'yu 3 milyon dolara sattık. Eski kulübüne yüzde 20'si gider gibi bir madde vardı. Onu da bertaraf ederek yaptık bu transferi."

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN