Sana ne ya! – Fotomaç – 19 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Sana ne ya!

  Sana ne ya!

  "Anlamıyorum Yıldırım niye bu kadar üstüne düşüyor bu işin? Ona ne yani. Gündeminde G.Saray vardı. Şimdi , . Bana vurmaya çalışıyor."

  eski asbaşkanı, TJK Başkanı , F.Bahçe Başkanı 'ın "Serdal Adalı'yı attılar aslanların önüne, kendilerini bu işten sıyırdılar. Onun temiz olduğuna inanıyorum. Beşiktaş-İstanbul BB maçında şike yapıldı mı, yapılmadı mı? Beşiktaş bu kupayı ne yaptı, kime verdi? Göksal Gümüşdağ şike yaptı mı?" sözlerine sert yanıt verdi. Telegol programında "Ne diyeyim yani? Siz de az çok biliyorsun ne yapmaya çalıştığını" dedi. Adalı, Yıldırım'ın sözlerine şöyle cevap verdi: "Ya sana ne, sana ne? Sana ne ya.."

  Anlam veremiyorum

  Ya Aziz'e ne yani? Ne alakası var ya? Kendisiyle ne alakası var? Yani dönüyor, dönüyor. Yani bir şey diyeceğim olmayacak. Demeyeceğim yine olmayacak. Şimdi topa girmeyeyim diyorum. Anlamıyorum yani Aziz Yıldırım niye bu kadar üstüne düşüyor bu işin? Ona ne yani. Niye böyle yapıyor anlam veremiyorum. Böyle bir şey var mı yani? Mahkeme mi var? Delil sunuyorsun; delil almıyorlar, şahit dinlemiyorlar. İnşallah bu sefer adil bir yargılama olur. Tabii herkes aklanacak, eminim. Aziz Yıldırım'ın da ikide bir konuyu açmasına da bir anlam vermiyorum. Yani Beşiktaş'tan ona ne işine baksın.

  ONLAR DA AKLANACAK
  Daha önce gündeminde G.Saray vardı. Şimdi , Beşiktaş. Anlamadım vallahi. Bana vurmaya çalışıyor. Fikret'e, Yıldırım'a... Deli saçması. Onların da aklanacağına inanıyorum, F.Bahçe'nin. Ama döndürüp Beşiktaş diyor. Sana ne yani... Yargılama bittiğinde her şey ortaya çıkacak. Yeter ki adil olsun."
  1. 19 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:10

  Sana ne ya! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN