"Kabul etmek mümkün değildir" – Fotomaç – 17 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  "Kabul etmek mümkün değildir"

  "Kabul etmek mümkün değildir"

  Profesyonel Futbolcular Derneği, A Milli Takımı'nın Kazakistan ile 'da yaptığı 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri grup maçından önce ısınma hareketleri sırasında tribünden bazı taraftarların küfür ettiği kaleci Volkan Demirel'e sahip çıktı.

  Dernek başkanı Ayhan Akbin'in imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, Volkan Demirel'e yapılan hakaretlerin kabul edilemez olduğu vurgulanarak, şöyle denildi:

  "Volkan ve ailesine yönelik tahammül sınırlarını aşacak nitelikte küfür ve hakaretlerin kabulü mümkün değildir. Ülkemizin olumsuz ekonomik koşulları içerisinde olduğu gerekçesi ile sporcularımızın kazançlarının tartışma konusu yapılması, bu yönde kamuoyu oluşturularak sporcularımızın itibarsızlaştırılması Türk sporuna ve sporcularına telafisi güç zararlar verecektir. Ailevi değerlerine çok bağlı olan Türk toplumunda sinkaflı küfürlere maruz kalan bir sporcunun bu durumu görmezden gelebilmesi mümkün değildir. Bu üzücü duruma maruz kalan Volkan Demirel'e desteğimizi saygı ile Türk kamuoyuna bildiririz."
  1. 17 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 16:04

  "Kabul etmek mümkün değildir" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN