'den sakatlığına ilişkin olay açıklama! "Yalan söylediler"

Sezon başında Roma'dan 'ye transfer olan , sahada olduğu süre zarfı boyunca sarı lacivertlilere önemli katkı sunmuş ve takımına puanlar kazandırmıştı. Arjantinli yıldız, yaşadığı ağır sakatlık sonrası kadroda tercih edilmezken, konuya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte Perotti'nın o sözleri... (Fotomac.com.tr | DIŞ HABERLER)

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 03 Mart 2021 Çarşamba 14:43 Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021 Çarşamba 15:53

'nin uzun süredir sakatlığı nedeniyle oynatamadığı Perotti, FM 947 açıklamalarda bulundu. Arjantinli yıldız, sakatlığına dair açıklık getirdi.

"AYRICALIKLI BİR İNSAN GİBİ HİSSEDİYORUM"
Perotti konuşmasında, futbol kariyeri boyunca büyük yıldızlarla oynadığını ve bu sebeple kendini ayrıcalıklı hissettiğini ifade ederken, "Totti ile bir buçuk yıl oynadım, kariyerinin son yıllarıydı. Riquelme ile oynadım. Kendimi ayrıcalıklı hissediyorum." dedi.

"YURT DIŞINDA YAŞAM DAHA İYİ"
Perotti konuşmasının devamında, "Yurt dışındaki yaşam standartları, Arjantin'e göre çok daha iyi. Özellikle güvenlik açısından. Ancak, ailemi yılda bir kez görmeye hala alışamadım. Şu aşamada çocuklarımı çok daha fazla düşünüyorum." dedi.

"YALAN SÖYLEDİLER!"
Arjantinli yıldız konuşmasının sonunda sakatlığın ilişkin açıklamalarda bulunurken, "Yaşım gereğince ameliyat olmama gereken bir sakatlığım oldu. Sakatlığıma ilişkin yalanlar söylendi. Kariyerime devam etmem için zamanım var ve tekrar sahalara döneceğim" dedi."

SON DAKİKA