Max Kruse: Türkler dost canlısı - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
17 Şubat 2020, Pazartesi

: dost canlısı

Max Kruse: Türkler dost canlısı

Max Kruse, 'nin yılbaşı özel programına katılarak şarkı söyledi. "Sway" şarkısını söyleyen Panzer, "Duşta çok şarkı söylerim ama insanların önünde ilk olacak" dedi.

Max Kruse, 'nin yılbaşı özel programına katılarak şarkı söyledi. "Sway" şarkısını söyleyen Panzer, "Duşta çok şarkı söylerim ama insanların önünde ilk olacak" dedi. 31 yaşındaki yıldız, "Türkiye'ye gelirken ne bekliyordun, ne buldun?" sorusuna, "Çok fazla beklentim yoktu. Elbette bazı ülkelerin Türkiye hakkında bazı fikirleri var. Ama buraya geldiğimde çok dost canlısı ve yardımsever insanlar olduğunu gördüm" yanıtını verdi. Kruse, Türkiye'de çok baskı olduğunu, bir mağlubiyet ya da galibiyette işlerin hızlı değiştiğini de belirtti.

  1. 2.1.2020

Max Kruse: Türkler dost canlısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN