İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina: Türkiye’ye karşı iyi hazırlanmalıyız - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
07 Aralık 2019, Cumartesi

Futbol Federasyonu Başkanı : ’ye karşı iyi hazırlanmalıyız

İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina: Türkiye’ye karşı iyi hazırlanmalıyız

Futbol Federasyonu Başkanı () , ’nın () açılış maçında karşılaşacakları ’ye karşı iyi hazırlanmaları gerektiğini söyledi.

'da spor basınına yönelik bir seminere konuşmacı olarak katılan Gravina, çıkışta Türk gazetecilere, 'nın açılış maçında oynayacakları maçını değerlendirdi.

Gravina, "Gök mavili" olarak anılan takımlarının 10'da 10 yaparak eleme grubundan çıkma başarısı göstermesinin ülkesine büyük sevinç yaşattığını ve pek çok İtalyan'ın da bu coşkuyu paylaştığını ifade etti.

Gravina, İtalya, Türkiye, ve Galler'den oluşan A Grubu'nda İtalya'nın favori gözüktüğüne dair ülkesinde çıkan yorumlara ihtiyatla yaklaşarak, "Grupta favori gözüktüğümüz yorumlarına karşın ben bu grubu yüksek riskli olarak tanımlıyorum. Heyecanımızı biraz daha kontrol ederek, daha iyi konsantre olup, mütevazi bir şekilde çalışmaya devam etmemiz gerekiyor." dedi.

"TÜRKİYE'YE KARŞI..."

Başkanı, 'nin aynı zamanda açılış karşılaşması olan Türkiye ile yapacakları maça işaret ederek, "İlk maça iyi hazırlanmalıyız çünkü çok önemli, çünkü belirleyici bir maç. Bizim kendimizi dünyaya göstereceğimiz bir maç. Türkiye'ye karşı iyi şekilde mücadele edebilmek için en iyi performansımız ve en iyi enerjimizle sahada yer almalıyız." diye konuştu.

  1. 03.12.2019

İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina: Türkiye’ye karşı iyi hazırlanmalıyız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN