Caner Erkin'den Pereira'ya küfür!

, Caner Erkin'in teknik direktör Vitor Pereira'ya " ahlakına aykırı ve seviyesizce" davranışlarda bulunduğu için G.Saray derbisinin 18 kişilik maç kadrosuna alınmadığını duyurdu.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 13 Nisan 2016 Çarşamba 18:06 Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2016 Çarşamba 19:26
'de derbi öncesi Caner Erkin depremi yaşandı. Karşılaşma öncesi son toplantıda ilk 11'de olmadığını öğrendikten sonra sinirlerine hakim olamayan Caner Erkin, Vitor Pereira'ya yönelik hakaretleri nedeniyle maçı kadrosundan çıkarıldı.

Bu gelişmenin ardından resmi internet sitesi bir açıklama yayınladı. Açıklamada Caner'in kadrodan çıkarıldığı belirtilirken, Bugün oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması öncesi Can Bartu Tesisleri'nde Teknik Direktörümüz Vitor Pereira'nın futbolcularımızla yaptığı maç toplantısında 18 kişilik kadroda yer alan Caner Erkin, toplantı sonrası Teknik Direktörümüz Vitor Pereira'ya karşı spor ahlakına aykırı ve seviyesizce bir davranış içinde bulunmuştur. Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılan Caner Erkin ile ilgili kararı, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu verecektir." ifadeleri kullanıldı.

CANER'İN BİLETİ KESİLDİ
Samandıra'daki bu şok gelişmenin ayrıntıları da su yüzüne çıkmaya başladı. A canlı yayınında Can Bartu Tesisleri'nde yaşananları aktaran Fenerbahçe muhabirimiz Emre Bol, Caner Erkin'in süresiz kadro dışı bırakıldığı bilgisini paylaştı. Bu demek oluyor ki sezon sonu sözleşmesi sona erecek Caner Erkin bir daha sarrı- lacivertli formayı giyemeyecek.

PEREİRA'NIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ
Adı Inter ve Beşiktaş ile anılan milli futbolcu Samandıra'daki maç toplantısında ilk 11'de olmadığını öğrenince çiledek çıktı. Teknik direktör Vitor Pereira'nın üzerine yürüyen Caner, 'Başlayacağım senin yapacağın kadroya...' anlamında sinkaflı ifadeler kullandı. Takım arkadaşları Caner'i sakinleştirmekte zorlanırken, kampta bulunan Asbaşkan Ali Yıldırım olaya müdahale etti. Yıldırım'ın araya girmesiyle ortalık yatıştırılırken Samandıra'da başlayan telefon trafiği sonrası Caner'in kadro dışı bırakılmasına karar verildi.

BİZE ULAŞIN