Bursaspor'da yönetici Nihat Arı istifa etti - Son dakika Bursaspor haberleri - Fotomaç
11 Aralık 2019, Çarşamba

'da yönetici Nihat Arı istifa etti

Bursaspor'da yönetici Nihat Arı istifa etti

'da Medya ve İletişimden istifa etti.

Kulübü'nde Başkan Ali Ay'a arazi devri gelişmesinin yankıları istifa ile sonuçlandı. Bursaspor Kulübü Medya ve İletişimden istifa ettiğini açıkladı. Nihat Arı, istifasını şu sözlerle duyurdu:

"Büyük bir onur ile görev yaptığım Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Uzun süredir büyük Bursaspor camiasına hizmet aşkıyla devam eden mücadelemiz, maalesef istediğimiz ve beklenen sonuca ulaşamamaktadır. Göreve geldiğim günden bu yana geçen süre zarfında kulübümüzü daha iyi yerlere getirebilmek için gayret gösterip, pek çok olumsuzluğa rağmen mücadeleye devam ettim. En son ortaya çıkan kulübe ait arazi devri gelişmesi, kamuoyunda olduğu gibi şahsım açısından da son derece rahatsızlık veren bir durum oldu. Mevcut şartlar altında yönetim kurulu üyesi olarak göreve devam etmem mümkün olmayacaktır. Bundan sonraki süreçte Bursaspor sevgimi dışarıdan vereceğim destekle sürdüreceğim. Saygı ve selamlarımla."

  1. 17.04.2019

Bursaspor'da yönetici Nihat Arı istifa etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN